jukola.com

    Jukola 1975, Venlojen Juoksu

    VE

    Smart Follow

            Starting time Finish
    8,5 km
     
    1.   Liisa Veijalainen Liedon Parma  FIN  12:00:00   51:49  
    2.   Seija Koponen OK Järven  FIN  12:00:00   51:52  
    3.   Kaija Halonen Olavin Rasti  FIN  12:00:00   52:02  
    4.   Vuokko Pesonen Olavin Rasti  FIN  12:00:00   52:31  
    5.   Maria Saramäki Olavin Rasti  FIN  12:00:00   52:58  
    6.   Anja Vilen Koo-Vee  FIN  12:00:00   55:16  
    7.   Sirkka Ketola Saarijärven Pullistus  FIN  12:00:00   55:23  
    8.   Lea Hakio Mesikämmenet  FIN  12:00:00   55:24  
    9.   Vappu Ketola Saarijärven Pullistus  FIN  12:00:00   55:25  
    10.   Kaija Dahlman Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:00:00   55:26  
    11.   Anna Handzlova Tj Trinec  TCH  12:00:00   55:27  
    12.   Wence Hultgreen Bothe SK  NOR  12:00:00   55:29  
    13.   Karin Rabe Fjärås AIK  SWE  12:00:00   55:30  
    14.   Leila Viljander Askolan Kisa-Toverit  FIN  12:00:00   55:32  
    15.   Maria Suomalainen Leppävaaran Sisu  FIN  12:00:00   55:33  
    16.   Pirkko Väisänen Loimaan Jankko  FIN  12:00:00   55:34  
    17.   Sinikka Viinikainen Saarijärven Pullistus  FIN  12:00:00   55:35  
    18.   Hennariikka Lonka Kalevan Rasti  FIN  12:00:00   55:36  
    19.   Erja Päivinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:00:00   55:37  
    20.   Päivi Marttinen Vihdin Viesti  FIN  12:00:00   55:38  
    21.   Liisa Nuuros Suomusjärven Sisu  FIN  12:00:00   55:39  
    22.   Elsa Arnesson Ulricehamns OK  SWE  12:00:00   55:40  
    23.   Sinikka Kukkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:00:00   55:41  
    24.   Helena Mannervesi Pyhärannan Myrsky  FIN  12:00:00   55:42  
    25.   Eija Kilponen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:00:00   55:43  
    26.   Ingrid Wiklander Järfälla OK  SWE  12:00:00   55:44  
    27.   Leena Helin Kuopion Suunnistajat  FIN  12:00:00   55:45  
    28.   Helena Kajaala Askolan Kisa-Toverit  FIN  12:00:00   55:46  
    29.   Ann Roos IK Örnen  FIN  12:00:00   55:47  
    30.   Marita Ruoho Järvenpään Isku  FIN  12:00:00   55:48  
    31.   Pirkko Latvasto Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   55:49  
    32.   Olga Nejedla Tj Gottwaldo  TCH  12:00:00   55:50  
    33.   Auli Nissilä Lohtajan Veikot  FIN  12:00:00   55:51  
    34.   Kii Palonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   55:52  
    35.   Pirjo Laurila Askolan Kisa-Toverit  FIN  12:00:00   55:53  
    36.   Leena Suomela IF Lovisa Tor  FIN  12:00:00   55:54  
    37.   Sirpa Puputti Hiidenkiertäjät  FIN  12:00:00   55:55  
    38.   Raija Leppänen Nokian Urheilijat  FIN  12:00:00   55:56  
    39.   Anne Saari Kangasalan Kisa  FIN  12:00:00   55:57  
    40.   Sirkka Pohjaniemi Pälkäneen Lukko  FIN  12:00:00   55:58  
    41.   Inga-Britt Sjöqvist Arboga OK  SWE  12:00:00   55:59  
    42.   Sirpa Kukkonen Suonenjoen Vasama  FIN  12:00:00   56:00  
    43.   Mirja Ukkola Sippurasti  FIN  12:00:00   56:01  
    44.   Ina Hellström Pargas IF  FIN  12:00:00   56:02  
    45.   Hilkka Salmenkylä Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   56:03  
    46.   Kirsi Vairinen Liedon Parma  FIN  12:00:00   56:04  
    47.   Marja-Leena Herva Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:00:00   56:05  
    48.   Mirja Pyykkö Tarpian Suunta  FIN  12:00:00   56:06  
    49.   Päivi Salpakivi Kuusankosken Urheiluseura  FIN  12:00:00   56:07  
    50.   Tuula Hovi Haminan Tarmo  FIN  12:00:00   56:08  
    51.   Anneli Nuutinen Suonenjoen Vasama  FIN  12:00:00   56:09  
    52.   Pirjo Koivula Turun Suunnistajat  FIN  12:00:00   56:10  
    53.   Arja Haikarainen Juvan Urheilijat  FIN  12:00:00   56:11  
    54.   Saga Pått IF Femman  FIN  12:00:00   56:12  
    55.   Kirsi Hiltunen Hankasalmen Hanka  FIN  12:00:00   56:13  
    56.   Aila Flöjt Kuhmon Peurat  FIN  12:00:00   56:14  
    57.   Leena Salmenkylä Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   56:15  
    58.   Taru Sandström Helsingin Jyry  FIN  12:00:00   56:16  
    59.   Hilkka Karjalainen Sippurasti  FIN  12:00:00   56:17  
    60.   Ann Olsson OK Österåker  SWE  12:00:00   56:18  
    61.   Eija Valio Vakka-Rasti  FIN  12:00:00   56:19  
    62.   Eila Ruisaho Kangasalan Kisa  FIN  12:00:00   56:20  
    63.   Eija Keskinarkaus Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:00:00   56:21  
    64.   Riitta Heikkilä Punkalaitumen Kunto  FIN  12:00:00   56:22  
    65.   Tuula Elmiö Turun Suunnistajat  FIN  12:00:00   56:23  
    66.   Ingrid Ohlsson Järfälla OK  SWE  12:00:00   56:24  
    67.   Anneli Pitkänen Mesikämmenet  FIN  12:00:00   56:25  
    68.   Raili Sallinen Vihdin Viesti  FIN  12:00:00   56:26  
    69.   Raija Rajala Nastolan Terä  FIN  12:00:00   56:27  
    70.   Hilkka Tolvanen Tarvasjoen Urheilijat  FIN  12:00:00   56:28  
    71.   Aino Pelkonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   56:29  
    72.   Irja Niemelä XYZ  FIN  12:00:00   56:30  
    73.   Ritva Ekberg Tyresö SOK  SWE  12:00:00   56:31  
    74.   Marja-Liisa Ruusunen Kangasalan Kisa  FIN  12:00:00   56:32  
    75.   Riitta Hämäläinen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:00:00   56:33  
    76.   Riitta Söderqvist Tyresö SOK  SWE  12:00:00   56:34  
    77.   Karin Liljemark Täby SOK  SWE  12:00:00   56:35  
    78.   Terttu Lehmus Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  12:00:00   56:36  
    79.   Lena Mollander Arboga OK  SWE  12:00:00   56:37  
    80.   Barbro Möllberg Arboga OK  SWE  12:00:00   56:38  
    81.   Kaisa Rainio Kymin Suunnistajat  FIN  12:00:00   56:39  
    82.   Elaine Jansson OK Österåker  SWE  12:00:00   56:40  
    83.   Gun Lindgren Rotebro IS  SWE  12:00:00   56:41  
    84.   Inga Karlsson Tyresö SOK  SWE  12:00:00   56:42  
    85.   Britt Lagerqvist IF Tjalve  SWE  12:00:00   56:43  
    86.   Leena Ylikoski Angelniemen Ankkuri  FIN  12:00:00   56:44  
    87.   Cristina Moline Gustavsbergs IF  SWE  12:00:00   56:45  
    88.   Eila Rintanen Mesikämmenet  FIN  12:00:00   56:46  
    89.   Margit Ampuja Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   56:47  
    90.   Kaija Turku Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   56:48  
    91.   Ritva Äyrälä Rastihaukat  FIN  12:00:00   56:49  
    92.   Helena Nurminen Laitilan Jyske  FIN  12:00:00   56:50  
    93.   Lea Salmi Suunta -57  FIN  12:00:00   56:51  
    94.   Riitta Suominen Hirvensalon Heitto  FIN  12:00:00   56:52  
    95.   Gun Varila Pargas IF  FIN  12:00:00   56:53  
    96.   Marjatta Mehtälä Hiidenkiertäjät  FIN  12:00:00   56:54  
    97.   Sinikka Rantala Eura-Kauttuan Urheilijat  FIN  12:00:00   56:55  
    98.   Mia Lindström Skogsluffarnas OK  SWE  12:00:00   56:56  
    99.   Marie Pettersson Skogsluffarnas OK  SWE  12:00:00   56:57  
    100.   Eva-Carin Dahlberg Norrköpings AIS  SWE  12:00:00   56:58  
    101.   Marjatta Mäkelä Kyrön Voima  FIN  12:00:00   56:59  
    102.   Eeva Tanska Rastihaukat  FIN  12:00:00   57:00  
    103.   Anne Huhtala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   57:01  
    104.   Sisko Anttila Lammin Säkiä  FIN  12:00:00   57:02  
    105.   Annariitta Lonka Kalevan Rasti  FIN  12:00:00   58:00  
    106.   Eeva Kivinen Rasti-Lukko  FIN  12:00:00   58:23  
    107.   Eeva-Liisa Marttinen Ruokolahden Suunnistajat  FIN  12:00:00   58:24  
    108.   Sirkka Enqvist Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:00:00   58:26  
    109.   Hannele Knuuttila Ikaalisten Nouseva Voima  FIN  12:00:00   58:27  
    110.   Lena Eriksson Skogsluffarnas OK  SWE  12:00:00   58:31  
    111.   Marja-Liisa Valkonen Hankasalmen Hanka  FIN  12:00:00   58:32  
    112.   Tuula Makkonen Hankasalmen Hanka  FIN  12:00:00   58:33  
    113.   Pirkko Sassi Hiidenkiertäjät  FIN  12:00:00   58:39  
    114.   Ewa Lundqvist Skogsluffarnas OK  SWE  12:00:00   58:48  
    115.   Eva Ormberger Skogsluffarnas OK  SWE  12:00:00   58:49  
    116.   Aili Ahonen Juvan Urheilijat  FIN  12:00:00   58:50  
    117.   Marie Berglind Enebybergs IF  SWE  12:00:00   59:02  
    118.   Maija Sipponen Halikon Hakoniskat  FIN  12:00:00   59:13  
    119.   Raili Vilonen Askolan Kisa-Toverit  FIN  12:00:00   1:01:12  
    120.   Elisabeth Annersand IK Fryken  SWE  12:00:00   1:01:21  
    121.   Hannele Uotila Hinnerjoen Yritys  FIN  12:00:00   1:01:23  
    122.   Eine Laine XYZ  FIN  12:00:00   1:01:24  
    123.   Terttu Mäkiharju Tampereen Yritys  FIN  12:00:00   1:01:25  
    124.   Reija Kotamäki Tarvasjoen Urheilijat  FIN  12:00:00   1:01:27  
    125.   Marja-Terttu Hietanen Länsi-Uudenmaan Suunnist.  FIN  12:00:00   1:01:31  
    126.   Airi Kattelus Sippurasti  FIN  12:00:00   1:01:32  
    127.   Anne Leppänen Matinkylän Akilles  FIN  12:00:00   1:01:33  
    128.   Tuula Huhtamäki Ilmajoen Kisailijat  FIN  12:00:00   1:01:38  
    129.   Eija Kujanpää Tampereen Pyrintö  FIN  12:00:00   1:01:42  
    130.   Eva Englund IFK Lidingö  SWE  12:00:00   1:01:45  
    131.   Marianne Uusikumpu Kervo IB  FIN  12:00:00   1:01:46  
    132.   Marja Kaarnijärvi Koo-Vee  FIN  12:00:00   1:01:51  
    133.   Ann-May Carlson Solf IK  FIN  12:00:00   1:01:55  
    134.   Ritva Värri Virolahden Sampo  FIN  12:00:00   1:01:56  
    135.   Kirsti Holttinen Keuruun Kisailijat  FIN  12:00:00   1:02:06  
    136.   Terttu Koskinen Maarian Mahti  FIN  12:00:00   1:02:09  
    137.   Marja Ramm-Schmidt IK Örnen  FIN  12:00:00   1:02:12  
    138.   Marja-Liisa Jokela Kyrön Voima  FIN  12:00:00   1:02:23  
    139.   Pirjo Tuomi Keravan Urheilijat  FIN  12:00:00   1:02:26  
    140.   Aune Jalava Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:00:00   1:02:33  
    141.   Christina Pettersson Stora Tuna IK  SWE  12:00:00   1:02:35  
    142.   Agneta Gustavsson OK Österåker  SWE  12:00:00   1:02:44  
    143.   Kristina Koskinen Nokian Urheilijat  FIN  12:00:00   1:02:45  
    144.   Brita Hannus Turun Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:02:48  
    145.   Pirjo Vanhatalo Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:00:00   1:02:52  
    146.   Anneli Hämäläinen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:00:00   1:02:55  
    147.   Ulla Haapamäki Keuruun Kisailijat  FIN  12:00:00   1:02:56  
    148.   Irja Satri Koo-Vee  FIN  12:00:00   1:02:59  
    149.   Seija Känkänen Vihdin Viesti  FIN  12:00:00   1:03:00  
    150.   Helena Kattelus Sippurasti  FIN  12:00:00   1:03:13  
    151.   Eeva Lempiäinen Liedon Parma  FIN  12:00:00   1:03:15  
    152.   Anne Randström OK Järven  FIN  12:00:00   1:03:19  
    153.   Saini Koskiaho Vehkalahden Veikot  FIN  12:00:00   1:03:26  
    154.   Ritva Hanhela HaukVe  FIN  12:00:00   1:03:35  
    155.   Kaija Laine Angelniemen Ankkuri  FIN  12:00:00   1:03:40  
    156.   Soili Turunen Iisu  FIN  12:00:00   1:03:45  
    157.   Leena Taimisto Alavuden Urheilijat  FIN  12:00:00   1:03:48  
    158.   Salme Åsten Karjaan Ura  FIN  12:00:00   1:03:52  
    159.   Raija Hirsimäki Järvenpään Palo  FIN  12:00:00   1:03:55  
    160.   Sonja Hansson IF Tjalve  SWE  12:00:00   1:03:57  
    161.   Margareta Pihl Rotebro IS  SWE  12:00:00   1:03:59  
    162.   Ritva Kouki Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:04:10  
    163.   Hannele Rikkinen Saarijärven Pullistus  FIN  12:00:00   1:04:15  
    164.   Liisa Haikama Maarian Mahti  FIN  12:00:00   1:04:18  
    165.   Saga Weckman IF Lovisa Tor  FIN  12:00:00   1:04:23  
    166.   Margareta Lundh IFK Södertälje  SWE  12:00:00   1:04:28  
    167.   Mona Bodin Rotebro IS  SWE  12:00:00   1:04:30  
    168.   Anne Paloheimo Ahlaisten Urheilijat  FIN  12:00:00   1:04:32  
    169.   Liisa Anttila Epilän Esa  FIN  12:00:00   1:04:35  
    170.   Vivianne Edlund IFK Södertälje  SWE  12:00:00   1:04:37  
    171.   Anna-Lena Lundell IF Goterna  SWE  12:00:00   1:04:42  
    172.   Kaija Sälpäkivi Hyvinkään Rasti  FIN  12:00:00   1:04:49  
    173.   Marianne Sigfrids IF Lovisa Tor  FIN  12:00:00   1:04:51  
    174.   Lena Svensson Järfälla OK  SWE  12:00:00   1:04:58  
    175.   Eija Oikkonen Kangasniemen Kalske  FIN  12:00:00   1:04:59  
    176.   Kyllikki Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  12:00:00   1:05:03  
    177.   Sinikka Mikkola HaapKi  FIN  12:00:00   1:05:04  
    178.   Irmeli Airaksinen Leppävaaran Sisu  FIN  12:00:00   1:05:08  
    179.   Diana Tindeman IF Åland  FIN  12:00:00   1:05:10  
    180.   Sirkka Ollila Vähäkyrön Viesti  FIN  12:00:00   1:05:18  
    181.   Eila Lainema Leppävaaran Sisu  FIN  12:00:00   1:05:23  
    182.   Åsa Lundin Järfälla OK  SWE  12:00:00   1:05:27  
    183.   Pirkko Kiviharju Turun Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:05:29  
    184.   Ebba Frilund Kervo IB  FIN  12:00:00   1:05:35  
    185.   Anna-Leena Halinen Vallan Suunta  FIN  12:00:00   1:05:38  
    186.   Varpu Niemi Epilän Esa  FIN  12:00:00   1:05:41  
    187.   Terttu Nyqvist Pitäjänmäen Tarmo  FIN  12:00:00   1:05:53  
    188.   Marja-Liisa Jokinen Littoisten Loiske  FIN  12:00:00   1:06:18  
    189.   Margareta Johansson OK Stigfinnarna  SWE  12:00:00   1:07:35  
    190.   Liisa Kuvaja Kalevan Rasti  FIN  12:00:00   1:07:36  
    191.   Eila Elo Sippurasti  FIN  12:00:00   1:07:40  
    192.   Kaija Eloranta Turun Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:07:46  
    193.   Eva Svensson Järfälla OK  SWE  12:00:00   1:07:48  
    194.   Sirkka Havas Hartolan Voima  FIN  12:00:00   1:07:51  
    195.   Eva-Marie Persson OK Stigfinnarna  SWE  12:00:00   1:08:03  
    196.   Riitta Korhonen Hankasalmen Hanka  FIN  12:00:00   1:08:23  
    197.   Seija Korhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:08:24  
    198.   Ingmari Andersson Gustavsbergs IF  SWE  12:00:00   1:10:35  
    199.   Sinikka Ahokainen Esbo IF  FIN  12:00:00   1:10:44  
    200.   Sisko Antikainen Riistaveden Urheilijat  FIN  12:00:00   1:10:45  
    201.   Maija Viitanen Kuortaneen Kunto  FIN  12:00:00   1:10:49  
    202.   Eva Tysk Gustavsbergs IF  SWE  12:00:00   1:10:56  
    203.   Taimi Hörkkö Piikkiön Karhu  FIN  12:00:00   1:11:02  
    204.   Sirkka Penttinen Mäntyharjun Urheilijat -50  FIN  12:00:00   1:11:12  
    205.   Raija Nurmi Rasti-Lukko  FIN  12:00:00   1:11:18  
    206.   Leena Mäkipää Hirvensalon Heitto  FIN  12:00:00   1:11:21  
    207.   Heli Tolvanen Tarvasjoen Urheilijat  FIN  12:00:00   1:11:22  
    208.   Asta Salminen Järvenpään Palo  FIN  12:00:00   1:11:53  
    209.   Tuula Keskinarkaus Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:00:00   1:13:12  
    210.   Pirkko Nummela Hyvinkään Rasti  FIN  12:00:00   1:13:21  
    211.   Orvokki Salonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:00:00   1:13:24  
    212.   Anja Kallio Kyröskosken Ponsi  FIN  12:00:00   1:13:31  
    213.   Pirkko Eriksson Kymin Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:13:32  
    214.   Helena Hallberg IFK Södertälje  SWE  12:00:00   1:13:35  
    215.   Marja Kallio Hinnerjoen Yritys  FIN  12:00:00   1:13:45  
    216.   Terttu Molin Epilän Esa  FIN  12:00:00   1:13:48  
    217.   Päivi Hirsimäki Merikarvian Into  FIN  12:00:00   1:14:11  
    217.   Maija Kotiranta Merikarvian Into  FIN  12:00:00   1:14:11  
    219.   Aila Räsänen Riistaveden Urheilijat  FIN  12:00:00   1:14:47  
    220.   Vieno Halme Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:00:00   1:15:01  
    221.   Anne Söderblom Pargas IF  FIN  12:00:00   1:15:07  
    222.   Kerstin Rönnbacka IF Brahe  FIN  12:00:00   1:15:21  
    223.   Anne Arjamaa Rasti-Lukko  FIN  12:00:00   1:15:26  
    224.   Liisa Särkkä Ristiinan Urheilijat  FIN  12:00:00   1:15:33  
    225.   Vappu Värri Virolahden Sampo  FIN  12:00:00   1:17:49  
    226.   Marja Kuuteri Riihimäen Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:18:27  
    227.   Leena Virolainen Riihimäen Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:18:28  
    228.   Kristina Skärbom Järfälla OK  SWE  12:00:00   1:18:29  
    229.   Leena Metsänen Hyvinkään Rasti  FIN  12:00:00   1:18:41  
    230.   Marja Lepistö Hämeenlinnan Tarmo  FIN  12:00:00   1:18:49  
    231.   Kaija Matikainen Alavuden Urheilijat  FIN  12:00:00   1:19:59  
    232.   Maija Viitanen Kyröskosken Ponsi  FIN  12:00:00   1:20:09  
    233.   Eija Alanen Kyröskosken Ponsi  FIN  12:00:00   1:20:13  
    234.   Seija Mäenpää Vesivehmaan Vire  FIN  12:00:00   1:20:22  
    235.   Helena Orbinsky Juvan Urheilijat  FIN  12:00:00   1:20:31  
    236.   Marjatta Vauhkonen Juvan Urheilijat  FIN  12:00:00   1:20:33  
    237.   Ella Karvonen Pyhäjärven Pohti  FIN  12:00:00   1:20:49  
    238.   Gunilla Eklund OK Österåker  SWE  12:00:00   1:20:53  
    239.   Kati Kalliokoski Vihdin Viesti  FIN  12:00:00   1:20:55  
    240.   Marja-Liisa Mustonen Rastihaukat  FIN  12:00:00   1:20:59  
    241.   Päivi Vehomäki Juvan Urheilijat  FIN  12:00:00   1:21:11  
    242.   Eija Sinkkilä Vakka-Rasti  FIN  12:00:00   1:21:34  
    243.   Pirkko Kantonen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  12:00:00   1:25:27  
    244.   Varpu Kukkurainen Imatran Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:27:53  
    245.   Eila Kauppila HaukVe  FIN  12:00:00   1:28:36  
    246.   Seija Kaarnijärvi Valkeakosken Retkeilijät  FIN  12:00:00   1:29:23  
    247.   Marjatta Kuokkanen Littoisten Loiske  FIN  12:00:00   1:31:39  
    248.   Sirpa Pulkkinen Ruokolahden Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:34:35  
    249.   Ulla Louhivuori Tampereen Poliisi-Urheilijat  FIN  12:00:00   1:34:45  
    250.   Tarja Andelin Lahden Taimi  FIN  12:00:00   1:35:18  
    251.   Irma Kurtto Kruunuhaan Reima  FIN  12:00:00   1:35:22  
    252.   Ulla Huisman Rastihaukat  FIN  12:00:00   1:35:45  
    253.   Mirjam Ahonen Nokian Urheilijat  FIN  12:00:00   1:52:10  
    254.   Liisa Kivinen Rasti-Lukko  FIN  12:00:00   1:58:20  
    255.   Kirsti Kinnunen Epilän Esa  FIN  12:00:00   1:58:36  
    256.   Marjatta Suomalainen Helsingin Kisa-Toverit  FIN  12:00:00   1:58:53  
    257.   Oili Ahola Rajamäen Rykmentti  FIN  12:00:00   2:15:55