jukola.com

    Kerava-Sipoo Jukola 1995, Jukolan Viesti

    Limit results

    Club  and
    Best  
      
      A-Insinöörit
      Aapasuon Rämpijät
      Abloy
      After Sports Society
      Akilles OK
      Alahärmän Kisa
      Alajärven Ankkurit
      Alatornion Pirkat
      Alavieskan Viri
      Alfta Ösa OK
      Alta OL
      Angelniemen Ankkuri
      Anttolan Urheilijat
      Arboga OK
      Artjärven Ahjo
      Asikkalan Raikas
      Asker SK
      Askolan Urheilijat
      Auran Vannas
      Avesta OK
      AW-Suunta
      Bjurholms IF
      Bjursås OK
      Bodens BK
      Boxholm-Mjölby OL
      Bredaryds SOK
      Bromma-Vällingby SK
      Brännans IF
      Bul-Tromsö IL
      Bäkkelagets SPK
      Chalmers OL
      CISM-Belgia
      CISM-Kroatia
      CISM-Poland
      CISM-Ranska
      CISM-Slovenia
      Datex
      Delta
      Dialogos Team
      Domnarvets GoIF
      Eduskunnan Urheilukerho
      Eiker OL
      Eksjö SOK
      Eksymä 360
      Eliaksen Eksyjät
      Elimäen Vauhti
      Enebybergs IF
      Enonkosken Urheilijat
      Enso Gutzeit
      Epilän Esa
      Eskilstunafors OL
      Espoon Akilles
      Espoon Suunta
      Espoon Tapiot
      Etelä-Kymen Suunnistajat
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Eurajoen Veikot
      Evijärven Urheilijat
      Falköpings AIK
      FIF Hilleröd
      Finspångs AIK
      Fiskarin Työväen Urheilijat
      FK Friskus-Varberg
      Forsa OK
      Fredrikstad SK
      Främmestad IK
      Gagnets OK
      GoIF Tjalve
      Gotlands Bro OK
      Grycksbo IF
      Gustavsbergs IF
      Gävle OK
      Göingarna FK
      Göteborg-Majorna OK
      Hagaby GoIF
      Halden SK
      Halikon Hakoniskat
      Halmstad OK
      Halsuan Toivo
      Haminan Ponteva
      Haminan Varuskunnan Urh.
      Hanhelan Veljekset
      Haninge SOK
      Hankasalmen Hanka
      Hauhon Sisu
      Haukiputaan Heitto
      Haukivuoren Kisailijat
      Helsingin Latu
      Helsingin Metsänkävijät
      Helsingin Poliisi-Voim.
      Helsingin Suunnistajat
      Helsingin Taxi Team
      Helsingin Työväen Hiihtäjät
      Helsingin Yliopiston Urh.
      Hestra IF
      Hiidenkiertäjät
      Hiiumaa OK
      Himangan Urheilijat
      Hinnerjoen Yritys
      Hirvensalon Heitto
      Hollolan Urheilijat-46
      Honkajoen Seudun Urheilijat
      Hyvinkään Ponteva
      Hyvinkään Rasti
      Hyytiälän Urheilijat
      Hämeen Kuntoruukki
      Hämeenlinnan Partiolaiset
      Hämeenlinnan Suunnistajat
      Hämeenlinnan Tarmo
      Hämeenlinnan Varuskunnan Ur
      Hässleholms OK
      IBM Sport Club
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Hagen
      IF Minken
      IF Sturla
      IF Thor
      IF Åland
      IFK Enskede
      IFK Göteborg
      IFK Hedemora OK
      IFK Lidingö
      IFK Moras OK
      IFK Norrköping
      IFK Södertälje
      IFK Tumba
      Iisalmen Visa
      Iisu
      IK Falken
      IK Grane
      IK Hakarpspojkarna
      IK Örnen
      Ikaalisten Nouseva Voima
      IL Gular
      IL Tyrving
      Ilomantsin Urheilijat
      Imatran Suunnistajat
      Indre Östfold OK
      Inkeroisten Terho
      Insto Helander&Nirkkonen
      Itä-Hämeen Rasti
      Itä-Päijänteen Rasti
      IVOsport
      Joensuun Metsä- ja Puutal.
      Joensuun Yliopiston US
      Joutsenon Kullervo
      Juuan Jänne
      Juvan Urheilijat
      Jämsän Retki-Veikot
      Järfälla OK
      Järla IF
      Järvenpään Hiihtoseura
      Järvenpään Isku
      Järvenpään Palo
      Järvensivun Kisa
      Järvi-Espoon Eräpartio
      K4 IF
      Kaakonrasti
      Kairankiertäjät
      Kajaanin Kuohu
      Kajaanin Suunnistajat
      Kalajoen Junkkarit
      Kalevan Rasti
      Kallovaaran Urheilijat
      Kalvolan Keihäs
      Kangasala SK
      Kangasniemen Kalske
      Kankaanpään Suunnistajat
      Kankaantaan Kisa
      Kannuksen Ura
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Karstulan Kiva
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Wisa
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      Keimolan Kaiku
      Kemijärven Urheilijat
      Kemin Into
      Kemiön Kiilat
      Keski-Karjalan Rasti
      Kesälahden Urheilijat
      Keuruun Kisailijat
      KFUM Örebro OK
      Kiikoisten Kirma
      Kiimingin Urheilijat
      Kils OK
      Kimito Sportförening
      Kiskon Työväen Urheilijat
      Kiukaisten Urheilijat
      Kokemäen Kova-Väki
      Kokkolan Suunnistajat
      Kokkosenkylän Rasti ja Risa
      Koneen Kerho
      Kongliga Orienteringsteknol
      Konneveden Urheilijat
      Kontiolahden Urheilijat
      Koo-Vee
      KOP Pankki-Veikot
      Korsnäs IFs OK
      Kortesjärven Järvi-Veikot
      Korven Honka
      Koskenkorvan Suunta
      Kouvolan Rasti-72
      Kovlands IF
      Krigsskolans IF
      Kristiansand OK
      Kuhmon Peurat
      Kuopion Poliisi-Urheilijat
      Kuopion Suunnistajat
      Kuoreveden Kärki
      Kuortaneen Kunto
      Kuusamon Erä-Veikot
      Kuusankosken Urheiluseura
      Ky-Sport
      Kymin Suunnistajat
      Kyrös-Rasti
      Kälviän Tarmo
      Kärkölän Kisa-Veikot
      Köping-Kolsva OK
      Lahden Kafa
      Lahden Kaleva
      Lahden Suunnistajat-37
      Lahden Taimi
      Lahden Työväen Hiihtäjät
      Laihian Liitto-Urheilijat
      Laitasaaren Veto
      Laitilan Jyske
      Lammin Säkiä
      Lapin Veikot
      Lappeen Riento
      Lappeenrannan Varusk. Urh.
      Lapuan Virkiä
      Larvik OK
      Laskuvarjojääkärikilta
      Laukaan Urheilijat
      Lauttakylän Luja
      Lehtimäen Jyske
      Leksands OK
      Lemin Eskot
      Leppävaaran Sisu
      Liedon Parma
      Lieksan Rasti
      Lievestuoreen Kisa
      Liivin Tuki
      Linköpings OK
      Liperin Taimi
      Littoisten Loiske
      Lohimaan Rasti
      Loimaan Jankko
      Lounais-Hämeen Rasti
      Ludvika OK
      Lunds OK
      Luumäen Rasti
      Luupparit
      Lynx
      Länsi-Lavian Loiske
      Länsi-Rajan Rasti
      Länsi-Saimaan Rasti
      Länsi-Uudenmaan Suunn.
      Maanpuolustusopisto
      Maarian Mahti
      Malax IF
      Matteus Scoutkårs IA
      Mellunkylän Kontio
      Mesikämmenet
      Miehikkälän Vilkas
      Mikkelin Suunnistajat
      Mikkelin Varuskunnan Urh.
      Modum OL
      Mustalammen Pallo
      Mynämäen Suunnistajat -52
      Mälarhöjdens IK
      Mäntsälän Urheilijat
      Mäntän Seudun Eräpirkat
      Nastolan Terä
      NCS Sport Tampere
      Niinisalon Varuskunnan Urh.
      Nilsiän Nujakka
      Nivalan Urheilijat
      NMP Roamers
      Nordlamex
      Norrköpings AIS
      NTHI
      Nurmeksen Sepot
      Nybro OK
      Nydalens SK
      Nyköpings OK
      Nynäshamns OK
      Närpes OK
      O.T.O.
      OK Alehof
      OK Botnia
      OK Denseln
      OK Flygpojkarna
      OK Gipen
      OK Gisle
      OK Grip
      OK Hammaren
      OK Hällen
      OK Ilves Tartu
      OK Kampen
      OK Kobras
      OK Kolmården
      OK Kåre
      OK Lalle
      OK Linné
      OK Magnets
      OK Maru
      OK Motala
      OK Njudung
      OK Nolaskogsarna
      OK Orient
      OK Orion
      OK Pan Århus
      OK Peko
      OK Raseborg
      OK Ravinen
      OK Rodhen
      OK Roslagen
      OK Skeidi
      OK Skogsfalken
      OK Skogsstjärnan
      OK Stigen
      OK Södertörn
      OK Terjärv
      OK Tisaren
      OK Tranan
      OK Triangeln
      OK Tyr
      OK Vargen
      OK Värend GN
      OK Vöru
      OK Älvsjö-Örby
      OK Österåker
      OK77
      Okmetic
      OL-Bowlare
      Olavin Rasti
      OP-Tiimi
      Oppsal IF
      Oriveden Ponnistus
      Otaniemen Jyllääjät
      Oulun Metsäoppilaitos
      Oulun NMKY
      Oulun Suunnistajat
      Oulun Tarmo
      Oulun Yliopiston US
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Paimion Rasti
      Palo-88
      Palokan Partiolaiset
      Pan Kristianstad
      Pargas IF
      Parkanon Urheilijat
      Paroc
      Peikkoveikot
      Pekolan Isku
      Pellon Ponsi
      Pelson Suo-Pojat
      Peltosalmen Maaseutuopisto
      Perhon Kiri
      Perttelin Peikot
      Pertunmaan Ponnistajat
      Perämeren Rasti
      Petäjäveden Petäjäiset
      Pielaveden Sampo
      Pihkaniskat
      Pihtiputaan Tuisku
      Piikkiön Karhu
      Piikkiön Kehitys
      Pirkkalan Hiihtäjät
      Pitäjänmäen Tarmo
      Plusmetsä
      Pohjankyrön Rasti
      Pohjois-Karjalan Metsälaut.
      Polvijärven Urheilijat
      Polytekn. Urheiluseura
      Polytekn. Us./HAUReVA
      Polyteknikkojen Raittiuss.
      Porin Pyrintö
      Porin Seudun Suunnistajat
      Porvoon Urheilijat
      Posion Pyrintö
      PSK Kupla
      Pudasjärven Urheilijat
      Pulkkilan Ponsi
      Punkalaitumen Kunto
      Puolangan Ryhti
      Pyhäjokiseudun Suunnistajat
      Pyhäjärven Pohti
      Pyttis IK
      Päijät-Rasti
      Pälkäneen Lukko
      Pönttövuoren Peikot
      Raision Kuula
      Raisu Lumous
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rajamäen Rykmentti
      Rantasalmen Urheilijat
      Ranuan Peura
      RAPSU
      Rasti 88
      Rasti E4
      Rasti-Hyry
      Rasti-Jussit
      Rasti-Jyry
      Rasti-Kurikka
      Rasti-Lukko
      Rasti-Nokia
      Rasti-Perniö
      Rasti-Reipas
      Rastihaukat
      RasTiimi
      Rastikarhut
      Rastiketut
      Rastiruotsalaiset
      Rastivarsat
      Rauman Työväen Urheilijat
      Rautalammin Urheilijat
      Rehns BK
      Rengon Syke
      Riihimäen Suunnistajat
      Ringerike OL
      Ringsaker OL
      Ronneby OK
      Rotebro IS
      Rovaniemen Varusk.US
      Ruokolahden Suunnistajat
      Ruotsinpyhtään Riento
      Rånäs OK
      Rälingen OK
      Saarijärven Pullistus
      Sahalahden Kunto
      Salgotarjan Team
      Saloisten Reipas
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Sandefjord OK
      Santahaminan Varusk.Urh.
      Sarpsborg OL
      Sauvon Urheilijat
      Savon Rasti
      Savon Suunta
      SCD Defsport
      Schaumanin Urheilijat
      Selkien Sisu
      Seskarö IF
      Siikaisten Sisu
      Siilin Rasti
      Sippurasti
      Skarpnäcks OL
      Skattkärrs IF
      Skogsluffarnas OK
      Skogslöparna
      Snättringe SK
      SOIK Hellas
      SOK Viljan
      Solf IK
      Solv
      Someron Esa
      Sonkajärven Pahka
      Sotkamon Jymy
      SPK Freidig
      SPK Wing OK
      Steinkjer OK
      Stigsökarna
      Stjoerdals-Blink
      Stora Tuna IK
      Stord-Norway
      Stormin Teräs
      Storviks IF
      Strängnäs-Malmby OL
      Sulkavan Urheilijat-41
      Sundbybergs IK
      Sundsvalls OK
      Suomenniemen Urheilijat
      Suomusjärven Sisu
      Suomussalmen Rasti
      Suonenjoen Vasama
      Suosmeren Salpa
      Surahammars SOK
      Suunta 2000
      Suunta-101
      Suunta-Hukat
      Suunta-Jurva
      Suunta-Sepot
      Suunta-Veikot
      Säkylän Urheilijat
      Sävedalens AIK
      Säyneisen Salpa
      Söderhamns OK
      Söders OL
      Södertälje IF
      TA NMKY
      Taipalsaaren Veikot
      Taivalkosken Kuohu
      Tampella Power
      Tampereen Poliisiurheilijat
      Tampereen Puhelinosuuskunta
      Tampereen Pyrintö
      Tampereen Yritys
      Tapanilan Tarmo
      Tapiola Yhtiöt
      Tarpian Suunta
      Tecnosuunnistajat
      Teepakki
      Tervakosken UA
      Teuvan Rivakka
      Tikkakosken Suunnistajat
      Timberjack
      Tjällmo-Godegårds OK
      Tolered-Utby OL
      Trollhättans SOK
      Trosabygdens OK
      Tullinge SK
      Turebergs IF
      Turengin Sarastus
      Turun Metsänkävijät
      Turun NMKY
      Turun Poliisien US
      Turun Suunnistajat
      Turun Visat
      Turun Yliopisto
      Tuupovaaran Sepot
      Tuusulan Voima-Veikot
      Täby OK
      Töölöön Luonnonystävät
      Uddevalla OK
      Ulricehamns OK
      Ulvilan Ura
      Umedalens IF
      Urjalan Urheilijat
      USK Praha
      Utin Varuskunnan Urheilijat
      Uuraisten Urheilijat
      Vaasan Suunnistajat
      Vakka-Rasti
      Valkeakosken Haka
      Valkeakosken Koskenpojat
      Valkealan Kajo
      Valkealan Varuskunnan Urh.
      Vallan Suunta
      Vallentuna/Össeby OL
      Vantaan Sähkölaitos
      Varpaisjärven Vire
      Vehkalahden Veikot
      Vetelin Urheilijat
      Vierumäen Jytinä
      Vihtavuoren Pamaus
      Viitasaaren Suunta
      Virtain-Ruoveden Suunn.
      VR-U Hyvinkää
      Vänersborgs SK
      Väsby OK
      Västerbergslagens OL
      Västerås SOK
      Växjö OK
      X-Suunnistajat
      XYZ
      Yhdyspankin Urheilukerho
      YLEn Suunta
      Ylikiimingin Nuijamiehet
      Ylistaron Alapään NS
      Ylistaron Kilpa-Veljet
      Ylivieskan Kuula
      Ylläksen Rasti
      Ylä-Savon Rasti
      Ylämaan Pyrkijät
      Yläneen Kiri
      Ylöjärven Urheilijat
      Ås IL
      Ähtärin Urheilijat
      Ärla IF
      Äänekosken Sarjakuvaseura
      Östersunds OK
    Selected clubs and
    
    
     | < Competitions index page | << Other Competitions | Feedback | Search from results | www.jukola.com | 
    :