jukola.com

    Salpa-Jukola 2011, Venlojen Viesti

    Limit results

    Region in Finland / country  and
    Media  and
    Club  and
    Best  
    Etelä-Pohjanmaa
      Alajärven Ankkurit
      Atria
      Hellanmaan Teräs
      Jalasjärven Jalas
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Wisa
      Kortesjärven Järvi-Veikot
      Kuortaneen Kunto
      Laihian Luja
      Lapuan Virkiä
      Pohjankyrön Rasti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rastiketut
      Suunta Jurva
      Teuvan Rivakka
      Vaasan Suunnistajat
      Vähäkyrön Viesti
      Ylistaron Kilpa-Veljet
      Ähtärin Urheilijat
      Äireet
    Häme
      Epilän Esa
      FTA
      Hauhon Sisu
      Hevikisu
      Hiidenkadun Hurjat
      Hämeenlinnan Suunnistajat
      Hämeenlinnan Tarmo
      Ikaalisten Nouseva-Voima
      Kalvolan Keihäs
      Kangasala SK
      Koovee
      Kuhmalahden Kisa
      Kuoreniemi Vilppulasta
      Kurjenpolvi
      Kyrös-Rasti
      LC-112
      Lounais-Hämeen Rasti
      Länsi-Suomen Huoltorykmentt
      Mäntän Seudun Eräpirkat
      Oriveden Ponnistus
      Panssariprikaati
      Pälkäneen Lukko
      Rasti-Nokia
      Rymy-Rasti
      Sahalahden Kunto
      Santen
      Sisu-Venlat
      Suuntavaisto SK
      Tampereen Pyrintö
      Tampereen Yritys
      Tarpian Suunta
      Tirpat
      Valkeakosken Haka
    Kaakko
      Aitomäen Sonniyhistys
      Anttolan Urheilijat
      Etelä-Karjalan keskussairaa
      Huitojat
      Inkeroisten Terho
      INUS
      Joutsenon Kullervo
      Kaakon Rasti
      Karhulan Kanttarellit
      Kivenkiertäjät
      Korven Honka
      Kouvolan Suunnistajat
      KSOP
      Kymin Suunnistajat
      Kässäkerho
      Lappeen Riento
      Luumäen Rasti
      Maasotakoulu
      Mikkelin ammattikorkeakoulu
      Navi
      Nostars
      Olavin Rasti
      Puumientappajat
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rantasalmen Urheilijat
      RAPSU
      SK Vuoksi
      Tetsaajat
      Tullilaitoksen Urheilukerho
      Valkealan Kajo
    Kainuu
      Kajaanin Suunnistajat
      Kuhmon Peurat
      Marjanpoimijat
      Puolangan Ryhti
      Rasti-Hyry
      Sotkamon Jymy
      Suomussalmen Rasti
    Keski-Pohjanmaa
      Halsuan Toivo
      Kalajoen Junkkarit
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      Kokkolan Suunnistajat
      Lost
      Nivalan Urheilijat
      OMG
      Perhon Kiri
      RasTiimi
      Vetelin Urheilijat
      Ylivieskan Kuula
    Keski-Suomi
      Hankasalmen Hanka
      Hernemäen Porina
      Itä-Päijänteen Rasti
      Jämsän Retki-Veikot
      Kangasniemen Kalske
      Keuruun Kisailijat
      Konneveden Urheilijat
      Muuramen Rasti
      Petsamon Poikkitaiteilijat
      Rasti E4
      Saarijärven Pullistus
      Savon Rasti
      Sukuvika
      Suunta Jyväskylä
      Vihtavuoren Pamaus
      Viitasaaren Suunta
    Lahti
      Asikkalan Raikas
      Hollolan Urheilijat -46
      Itä-Hämeen Rasti
      Kärkölän Kisa-Veikot
      Lahden Taimi
      Lahden Työväen Hiihtäjät
      Lammin Säkiä
      Nastolan Terä
      Partiolpk HHH
      Päijät-Rasti
      Rastivarsat
    Lappi
      Alatornion Pirkat
      Lapin Sudet
      Lapin Veikot
      Länsi-Rajan Rasti
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Pellon Ponsi
      Perämeren Rasti
      RAMKLiiva
      Suunta 2000
    Pohjois-Pohjanmaa
      Coronarian Cisut Cuusikossa
      Haukiputaan Heitto
      Iisu
      Koskelankylän Riento
      Kuusamon Erä-Veikot
      Kärsämäen Kataja
      Laitasaaren Veto
      Limingan Niittykärpät
      Oulaisten Huima
      Oulun Tarmo
      Oulunsalon Vasama
      Pudasjärven Urheilijat
      Saloisten Reipas
      Sinkki-Sepot
      SK Pohjantähti
      Tupostytöt
      Vaalan Karhu
      Vesaisen Pojat
      Ylikiimingin Nuijamiehet
    Satakunta
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Harjiksen hikiveikot
      Hiisirasti
      Hinnerjoen Yritys
      Kankaanpään Suunnistajat
      Kodisjoen Kaiku
      Lauttakylän Luja
      Länsi-Lavian Loiske
      Punkalaitumen Kunto
      Rasti-Lukko
      Rastikarhut
      Siikaisten Sisu
      Suunta-Sepot
      Ulvilan Ura
      Vartiaisten Viikarit
    Savo-Karjala
      Geologian tutkimuskeskus
      Ilomantsin Urheilijat
      Itä-Suomen Huoltorykmentti
      Juuan Jänne
      Kalevan Rasti
      Keski-Karjalan Rasti
      Kuopion Suunnistajat
      Lintusparvi
      Liperin Taimi
      Nilsiän Nujakka
      Rasti-Pielinen
      Savon Suunta
      Selkien Sisu
      Siilin Rasti
      Suonenjoen Vasama
      Suunnaton Ilo
      Säyneisen Salpa
      Talvisalon pyllistys
      Tuupovaaran Sepot
      Ylä-Karjalan Neidot
      Ylä-Savon Rasti
    Uusimaa
      Ainot
      Borgenströmin Likat
      Cargotec
      Delta
      Eduskunnan Urheilukerho
      Ericsson SK
      Espoon Akilles
      Espoon Suunta
      Eteläsuomalainen osakunta
      Helsingin Metsänkävijät
      Helsingin Suunnistajat
      Hiidenkiertäjät
      HK
      HLKS
      Huhta
      Hyvinkään Rasti
      JMFC
      Jutopia
      Järvenpään Palo
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Kaskikeijut
      Kela
      Keravan Urheilijat
      Kiikarit käsilaukussa
      Kiinnostus Suunnistajat
      Kiriharakat
      Kirmailijat
      Leppävaaran Sisu
      Likkojen Virkistysseura
      LOMAJANO
      Lynx
      Mesikämmenet
      Mäntsälän Urheilijat
      NHK
      Nummelan Salamat
      Nykyaikaiset 5-ottelijat
      OP-Pohjola
      Oravanmarjat
      Peltomäki Golf
      Pihkaniskat
      Pääesikunta
      Raisu Lumous
      Rajamäen Rykmentti
      Rasti-Enkelit
      Rasti-Jyry
      Rasti-Pommi
      Rastihaukat
      Rastipöllöt
      Retuperän WBK
      Riihimäen Suunnistajat
      Ripari96
      Satakuntalainen Osakunta
      Sienestäjät
      Suksisiskot
      Suunnaton Into
      Tavastia
      Teksasin Tarmo
      Torppis
      Tupakkiaron Kilpasiskot
      Tuusulan Voima-Veikot
      Wiipurilainen Osakunta
      Ydinsuuntaajat - Fortum
      Åkermarcks
    Varsinais-Suomi
      Alastaron Reserviläiset
      Angelniemen Ankkuri
      Auran Vannas
      Aurattaret
      Harha-askel
      Hirvensalon Heitto
      Hutittaret
      Kaarinan Korpiklaani
      Liikkeelle.com-K18
      Littoisten Pirtapiiat
      Loimaan Jankko
      Maarian Mahti
      MS Parma
      Nousiaisten Alku
      Paimion Rasti
      Perttelin Peikot
      Rasti 88
      Rasti-Perniö
      RastiPiikkiö
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Sauvon Urheilijat
      Someron Esa
      SportOne
      Sporttipalvelu Vesa Oksanen
      Suomusjärven Sisu
      Turun Metsänkävijät
      Turun Suunnistajat
      Vakka-Rasti
      Yläneen Kiri
    FSO
      Akilles OK
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Sibbo-Vargarna
      IK Falken
      IK Kronan
      Malax IF
      Närpes OK
      OK Botnia
      OK Orient
      OK Raseborg
      OK77
      Pargas IF
      Solf IK
    Estonia
      JOKA
    Finland
      Aurinkolahden Auringot
      Emitemut
      HeiaVenlat
      Hiiltonaiset
      HN1
      KaHJoS
      Kepsi-Kimmat
      Salarasti
      Väätäiset
      XON
    Great Britain
      Scotland
    Lithuania
      IGTISA
    Norway
      Bäkkelagets SK
      Fredrikstad SK
      Gjö-Vard OL
      GNEIST
      Halden SK
      Kongsberg OL
      Konnerud IL
      Kristiansand OK
      Lillehammer
      Lillomarka OL
      NTNUI
      Nydalens SK
      Porsgrunn OL
      Ringerike OL
      Sandefjord OK
      Steinkjer OK
      Tönsberg og omegn OL
      Östmarka OK
    Russia
      Azimut
      Baltiyskiy Bereg
      Juventa
      Kuzmolovo 110
      Lytkarino
      Mile-Sport
      MSU
      Northern Wind
      Omega
      Saint-Petersburg
      Ultra
      Vesta
      Vyborg-orientir
    Sweden
      Arboga OK
      Bredaryds SOK
      Dalaportens OL
      Domnarvets GoIF
      Finspångs SOK
      Gotland
      Göteborg Majorna OK
      Hellas
      Helsingborgs SOK
      Jönköpings OK
      Katrineholms OK
      Klyftamo
      Leksands OK
      Linköpings OK
      Norbergs OK
      Nyköpings OK
      Powerpuffpinglorna OLGY Ek
      Skattkärrs IF
      Skogspojkarnas OK
      Skåneslättens OL
      Snättringe SK
      Strängnäs Malmby OL
      Sundsvalls OK
      Sävedalens AIK
      Tullinge SK
      Tumba-Mälarhöjden OK
      Ulricehamns OK
      Vallentuna /Össeby OL
      Vimmerby OK
      Västerås SOK
    Latvia
      Aluksne
      Briksnis
      KOS
      Ziemelkurzeme OK
    OTHER
      Alfta ÖSA OK
      Aron Haka
      AS Skinnarila
      Attunda OK
      Avesta OK
      Bromma-Vällingby SOK/Järfäl
      Centrum OK Oslo
      Centrum OK Stockholm
      CRAFT Ladyt
      Cursus alternus
      CUS Bologna
      DJK Adler 07 Bottrop
      Dream Team
      Eksjö SOK
      Eläinlääkärien kuntoseura V
      Etelän Murut
      Eukot eksyksissä
      Fana IL
      FCG Finnish Consulting Grou
      Frol IL
      Ganddal IL
      Gävle OK
      Hagaby GoIF
      Hanhi Design
      Helsingin Poliisi-Voimailij
      Herkut Serkut
      Hillan Kuiskaus
      Hyvinkään Rastin Vartti 1
      Hyvä mieli
      IFK Göteborg
      IFK Lidingö SOK
      IFK Moras OK
      IFK Umeå
      Ihan outo metsä
      Ihanammat naiset metsässä
      Ihanat Naiset Metsässä
      IK Auseklis
      IK Hakarpspojkarna
      IL Gular
      IL Tyrving
      Jukola 2003 Sulkava
      Juvan Urheilijat
      JYY Jopa
      Jämerän Naiset
      Järla IF OK
      Kadonneen Rastin Metsästäjä
      Kaidan Tien Kulkijat
      Kaukaan Lyly
      KAVo Ikaalinen
      KFUM Örebro OK
      Kilon Kyllikit
      KR Venlat -92
      Kunnon Urheilijat
      Kuopion Poliisi-Urheilijat
      Kuumat Aallot
      Lahden Suunnistajat -37
      Lauri Rehnin perilliset
      Leijona Tytöt
      Liuhan paremmat puoliskot
      London Ladies
      LSF Pronoking Team
      Malungs OKFalköpings AIK
      METSKOn Suunta
      MissMä Oon
      Modum OL
      Mona OK
      MP Jahtaajat
      Mulon Mantat
      Muurlan Vihuri
      Napakka Pummi
      Napan Päivänsäteet
      Nash Klub
      Neidot Itkosen
      Nokian Partiotytöt
      Nord West
      Nybro OK
      Nässjö OK
      OK Dacke
      OK Denseln
      OK EI
      OK Enen
      OK Gulfstream
      OK Hammaren Sandviken
      OK Hällen
      OK Ilves
      OK Kapa
      OK Klemmingen
      OK Kolmården
      OK Kåre
      OK Linne
      OK Mysl Moscow
      OK Nackhe/Falkenbergs OK
      OK Nolaskogsarna
      OK Oos
      OK Orient 4
      OK Orion
      OK Ostrobotnia
      OK Pan Århus
      OK Purva Bridejs
      OK Pölva Kobras
      OK Ravinen
      OK Reftele
      OK Rodhen
      OK Roslagen
      OK Saldus
      OK Skogsfalken
      OK Södertörn
      OK Tisaren
      OK TON
      OK Tyr
      OK Vöru
      OK West
      OK Älvsjö Örby
      OK Öst Birkeröd
      Olarin Omat Pojat
      Oppsal IF
      Oulun Reipas
      Oulun Valppaat
      OZONS OK
      Paha Rasti
      Partiolpk Roineen Tytöt
      Partiolpk Tampereen Lokit
      Pitkät Hoikat Blondit
      PK Racing Team
      Posion Pyrintö
      Pummin Suunta
      RAE ROK
      Rauman flikat
      Rauman Työväen Urheilijat
      Raumar OL
      Ronneby OK
      RS Käyhkää
      Sappi Kirkniemi
      Serla Team
      Sirolan Tytöt
      SK Aasa 5
      SK Hanksu 2002
      SK Honkaharjun Harhailijat
      SK Mercury
      SK Saue Tammed
      SK Väärät pois
      SK- Mikä Koodi
      South London Orienteers
      Stora Tuna OK
      Suomen Sotilasseikkailijat
      Söders SOL-Tyresö
      Södertälje Nykvarn Orienter
      Tampereen Ammattikorkeakoul
      Team SnowFlakes
      Team Ventus
      Torrin tytöt ja Ritva
      Tuumin Siskokset (Hiisirast
      Täby OK
      UE Vic Catalunya
      Umeå OK
      Vaaran Vaeltajat
      Vantaan Salamat
      Varalan Wenlat
      Varegg IL
      VeKara OK
      Vielä kerran tytöt
      Vihdin Viesti hiihto
      Wing OK
      Yarkiy Mir
      YLEn Suunta
      Ås-UMB orientering
      Ärla IF
    Spain
      Catalonia Team
    Selected clubs and
    
    
     | < Competitions index page | << Other Competitions | Feedback | Search from results | www.jukola.com | 
    :