jukola.com

    Jukola 1983, Jukolan Viesti

    Tulosten rajaus

    Hajonnan vuoksi osuustulokset suuntaa-antavia
    Seura  ja
    Parhaat  
      ??
      Akilles OK
      Alahärmän Kisa
      Alajärven Ankkurit
      Alatornion Pirkat
      Alavuden Urheilijat
      Alfta-Ösa OK
      Almby IK
      Angelniemen Ankkuri
      Anttolan Urheilijat
      Arboga OK
      Asikkalan Raikas
      Auran Vannas
      Avesta OK
      Backaksen Isku
      Baekkelagets SK
      Bergnäsets AIK
      Bjursås OK
      Bromma OK
      Eidsvoll OL
      Eiker OL
      Elimäen Vauhti
      Enebybergs IF
      Energialaitoksen ampujat
      Enköpings AIF
      Enon Kisa-Pojat
      Enonkosken Urheilijat
      Epilän Esa
      Eräpirkat
      Esbo IF
      Espoon Rasti
      Espoon Tapiot
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Eurajoen Veikot
      Evijärven Urheilijat
      Fiskarin Työväen Urheilijat
      Fredrikstad SK
      Gagnefs OK
      Gamlakarleby IF
      Gammelstads IF
      Gotlands Bro OK
      Grycksbo IF
      Gustavsbergs IF
      Gävle OK
      Haapajärven Kiilat
      Hagaby GoIF
      Halden SK
      Halmstad OK
      Halsuan Toivo
      Haminan Tarmo
      Hammarby IF
      Hanhelan veljekset
      Hankasalmen Hanka
      Hartolan Voima
      Hauhon Sisu
      Haukiputaan Heitto
      Haukiputaan Veikot
      Haukivuoren Kisailijat
      Heinolan Isku
      Helsingin Jyry
      Helsingin Metsänkävijät
      Helsingin NMKY
      Helsingin Poliisi-Voimailijat
      Helsingin Suunnistajat
      Helsingin Työväen Hiihtäjät
      Hestra IF
      Hiidenkiertäjät
      Himangan Urheilijat
      Hinnerjoen Yritys
      Hirvensalon Heitto
      Hollolan Urheilijat -46
      Huhtasuon Kisa
      Hyrynsalmen Isku
      Hyvinkään Ponteva
      Hyvinkään Rasti
      Hyytiälän Urheilijat
      Hämeenlinnan Suunnistajat
      Hämeenlinnan Tarmo
      Iderjordens SK
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Hagen
      IF Minken
      IF Sibbo-Vargarna
      IF Sturla
      IF Tjalve
      IF Åland
      IFK Göteborg
      IFK Hedemora
      IFK Lidingö
      IFK Linköping
      IFK Mora
      IFK Norrköping
      IFK Södertälje
      IFK Tumba
      Iisalmen Visa
      Iisu
      Iitin Pyrintö
      IK Falken
      IK Fyris
      IK Hakarpspojkarna
      IK Hellas
      IK Jarl
      IK Kronan
      IK Westmannia
      IK Ymer
      IK Örnen
      Ikaalisten Nouseva Voima
      Ilomantsin Urheilijat
      Imatran Suunnistajat
      Inkeroisten Terho
      Itä-Päijänteen Rasti
      Joensuun Työväen Suunnistajat
      Joutsenon Kullervo
      Jurvan Urheilijat
      Juvan Urheilijat
      Jyväskylän Kisa-Toverit
      Jyväskylän Toverit
      Jämsänkosken Retki-Veikot
      Järfälla OK
      Järla IF
      Järvenpään Isku
      Järvenpään Palo
      Jönköpings OK
      Kaarelan Karhut
      Kaavin Kaiku
      Kajaanin Kuohu
      Kajaanin Suunnistajat
      Kajaanin Varuskunnan Urheilija
      Kalevan Rasti
      Kangasalan Kisa
      Kangasniemen Kalske
      Kankaanpään Suunnistajat
      Kankaantaan Kisa
      Kannuksen Ura
      Karhulan Korvenkiertäjät
      Karjaan Ura
      Karkkilan Pojat
      Karkkilan Urheilijat
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Visa
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      Kauvatsan Ponteva
      Keimolan Kaiku
      Keljon Nuorisoseuran Urheilija
      Kemijärven Urheilijat
      Keminmaan Urheilijat
      Keravan Kisa-Veikot
      Keravan Urheilijat
      Keuruun Kisailijat
      Kiikoisten Kirma
      Kils OK
      Kimito SF
      Kiteen Urheilijat
      Kiuruveden Jänne
      Kjula IF
      Kokemäen Kova-Väki
      Kokkolan Suunnistajat
      Kolarin Työväen Urheilijat
      Kolsva IF
      Koo-Vee
      Korsnäs IF
      Koskelankylän Riento
      Kovlands IF
      Kuhmon Peurat
      Kuopion Poliisi-Urh.
      Kuopion Suunnistajat
      Kuoreveden Kärki
      Kuortaneen Kunto
      Kuusamon Erä-Veikot
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kvarnsvedens GoIF
      Kymin Suunnistajat
      Kyrös-Rasti
      Kärkölän Kisa-Veikot
      Köyliön Lallit
      Lahden Suunnistajat-37
      Lahden Taimi
      Laihian Liitto-Urheilijat
      Laitilan Jyske
      Lammin Säkiä
      Lapin Veikot
      Lapinlahden Veto
      Lappajärven Veikot
      Lappeen Riento
      Lapuan Virkiä
      Laukaan Urheilijat
      Lauttakylän Pyry
      Leksands OK
      Lemin Eskot
      Leppävaaran Sisu
      Liedon Parma
      Lieksan Rasti
      Lievestuoreen Kisa
      Linnan Kiertäjät
      Liperin Taimi
      Littoisten Loiske
      Lohtajan Veikot
      Loimaan Jankko
      Lounais-Hämeen Rasti
      Luumäen Pojat
      Luvian Kisa-Toverit
      Lyn
      Lynx
      Långhundra IF
      Länsi-Lavian Loiske
      Länsi-Rajan Rasti
      Länsi-Saimaan Rasti
      Länsi-Uudenmaan Suunnist.
      Maarian Mahti
      Malax IF
      Malmby IF
      Matinkylän Akilles
      Mellunkylän Kontio
      Mesikämmenet
      Miehikkälän Vilkas
      Mikkelin Suunnistajat
      Mikkelin Varuskunnan Urheilija
      Mikkelin Vauhti
      Modum OL
      Mynämäen Suunnistajat -52
      Myrskylän Myrsky
      Mälarhöjdens IK
      Mäntsälän Urheilijat
      Nastolan Terä
      Nivalan Urheilijat
      Nokian Urheilijat
      Norrköpings AIS
      Nurmeksen Sepot
      Nydalens Skiklub
      Närpes OK
      Ockelby OK
      OK AV 1952
      OK Fyrismalm
      OK Grip Mariefred
      OK Hedströmmen
      OK Hällen
      OK Järven
      OK Kristina
      OK Kåre
      OK Moss
      OK Måsen
      OK Orient
      OK Orion
      OK Orren
      OK Ravinen
      OK Renen
      OK Rodhen
      OK Skogsfalken
      OK Skogshjortarna
      OK Skogsmårdarna
      OK Skogsstjärnan
      OK Stigen
      OK Terjärv
      OK Tisaren
      OK Torfinn
      OK Tyr
      OK Älvsjö-Örby
      OK77
      OL Flaggtreff
      OL Nordpil
      Olavin Rasti
      Oriveden Ponnistus
      OS Svackan
      Oulun Suunnistajat
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Outokummun Partio
      Paimion Urheilijat
      Pargas IF
      Parkanon Urheilijat
      Pekolan Isku
      Pellon Ponsi
      Pelson Suo-Pojat
      Perttelin Peikot
      Pertunmaan Ponnistajat
      Petäjäveden Petäjäiset
      Pieksämäen Pyrintö
      Pieksämäen Veikot
      Pihkaniskat
      Pihtiputaan Tuisku
      Piikkiön Karhu
      Piikkiön Kehitys
      Pitäjänmäen Tarmo
      Pohjankyrön Rasti
      Polvijärven Urheilijat
      Polyteknikkojen Raittiusseura
      Porin Pyrintö
      Porin Seudun Suunnistajat -81
      Porvoon Urheilijat
      Pudasjärven Urheilijat
      Punkalaitumen Kunto
      Puolangan Ryhti
      Pusulan Urheilijat -58
      Puumalan Viri
      Pyhäselän Rasti-Veikot
      Päijät-Rasti
      Rajamäen Kehitys
      Rajamäen Rykmentti
      Ranuan Peura
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rasti-Lukko
      Rasti-Vihti
      Rastihaukat
      Rastikarhut
      Rastivarsat
      Rauman Työväen Urh.
      Rautalammin Urheilijat
      Rehns BK
      Reima -34
      Riihimäen Suunnistajat
      Rimbo SOK
      Rotebro IS
      Rovaniemen Lappi
      Ruokolahden Suunnistajat
      Ruotsinpyhtään Riento
      Ruoveden Pirkat
      Saarijärven Pullistus
      Sahalahden Kunto
      Saloisten Reipas
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Savitaipaleen Urheilijat
      Savon Suunta
      Selkien Sisu
      Siikaisten Sisu
      Siilin Rasti
      Simpeleen Urheilijat
      Sipoon Nousu
      Sippurasti
      SK Freidig
      SK Trollhättans
      Skarpnäcks OL
      Skogsluffarnas OK
      Snättringe SK
      Sodankylän Varuskunnan Urheili
      SOK Unden
      Solna OK
      Stockholms OK
      Stora Tuna IK
      Stormin Teräs
      Sulkavan Urheilijat -41
      Sumiaisten Kunto
      Suolahden Urho
      Suomen Autourh Suunnist
      Suomenniemen Urheilijat
      Suomusjärven Sisu
      Suomussalmen Rasti
      Suonenjoen Vasama
      Surahammars SOK
      Suunta -57
      Suunta-Sepot
      Suunta-Veikot
      Säkylän Urheilijat
      Säterbygdens OK
      Säyneisen Salpa
      Södertälje IF
      Taipalsaaren Veikot
      Taivassalon Tahti
      Tampereen NMKYn Urh.
      Tampereen Poliisi-Urheilijat
      Tampereen Pyrintö
      Tampereen Yritys
      Tapanilan Tarmo
      Tarpian Suunta
      Tarvasjoen Urheilijat
      Tikkakosken Suunnistajat
      Tohmajärven Urheilijat
      Tullinge SK
      Tunafors SK
      Turebergs IF
      Turengin Sarastus
      Turun Metsänkävijät
      Turun Suunnistajat
      Turun Visat
      Tuusulan Voima-Veikot
      Tyresö SOK
      Töysän Veto
      Ulvilan Ura
      Urjalan Urheilijat
      Uuraisten Urheilijat
      Vaajakosken Terä
      Vaasan Suunnistajat
      Vakka-Rasti
      Valkeakosken Haka
      Valkeakosken Koskenpojat
      Valkeakosken Retkeilijät
      Vallan Suunta
      Vehkalahden Veikot
      Veitsiluodon Metsäurheilijat
      Verdal OK
      Vesaisen Pojat
      Vetelin Urheilijat
      Vihtavuoren Pamaus
      Viipurin Reipas
      Viitasaaren Suunta
      Vimmerby OK
      Virtain Urheilijat
      Vähäkyrön Viesti
      Väsby OK
      Västerås OK
      Växjö OK
      Vörå IF
      XYZ
      Yhdyspankin Urheilukerho
      Ylivieskan Kuula
      Yläneen Kiri
      Åmåls OK
      Årvoll IL
      Ähtärin Urheilijat
      Älvsby IF
      Ärla IF
      Öllölän Seppo
    Valitut seurat ja
    
    
     | < Kilpailun etusivu | << Muut kilpailut | Palaute | Haku tuloksista | www.jukola.com | 
    :