Kangasala-Jukola 2019, Jukolan Viesti

Tilanne viestissä 3. osuus väliaika 3,4 km

< Edelliset 100 Kaikki Seuraavat 100 >
1501FINLammin Säkiä 3 (1234)+2:33:01Aki Kiiliäinen32:55
1502FIN2Einsteins (911)+2:33:03Mikko Pynnönen32:55
1503FINABB SK (1436)+2:33:12Atte Martikainen42:58
1504FINPuutteenperän Konkelot (1819)+2:33:18Timo Hongisto43:01
1505FINHonkajoen Seudun Urheilijat 2 (1393)+2:33:58Jukka Koskiniemi32:31
1506FINSuunta Hukassa (1861)+2:34:07Markku Nieminen37:33
1507FINTAkSiSuYs (1775)+2:34:09Konsta Virtanen36:49
1508FINGastrocnemius Ferreus 2 (1376)+2:34:25Heikki Karjalainen34:21
1509FINHaapaveden Urheilijat (876)+2:34:34Reima Piispanen39:47
1510FINSuunta Jyväskylä 7 (1653)+2:34:54Otto Hannunen41:49
1511ESTBona Fide (667)+2:35:00Mati Preitof1:10:43
1512FINPikku Hukat (1088)+2:35:05Antti Nykänen35:37
1513FINCSC (1519)+2:35:17Joni Virtanen39:24
1514FINAlijäämähyvitys (1383)+2:35:18Jussi Haara35:27
1515FINKompassibois (1495)+2:35:28Toni Joutjärvi35:41
1516FINAlajärven Ankkurit 2 (1489)+2:35:29Paavo Sillanpää38:49
1517FINRastikarhut 2 (1275)+2:35:37Juha Silvanto49:26
1518FINRaja-Karjalan Suunnistajat 3 (1255)+2:35:39Jussi Eskelinen35:28
1519FINSurut (1678)+2:35:41Markku Piittari39:02
1520FINLrhto (1851)+2:35:43Huttunen Matti30:56
1521FINRasti-Hyry (725)+2:35:44Veli-Matti Lähdesmäki34:19
1522FINESOn seniorit (1405)+2:35:44Sampo Varjonen35:00
1523LATSiguldas Takas (347)+2:35:49Jekabs Niklavs Janovs26:19
1524FINTurengin Sarastus 2 (1355)+2:36:00Paavo Arvola38:36
1525FINBoliden ja Vuorimieskilta (1682)+2:36:04Sebastian Nikolov53:50
1526FINLiperin Lenkki (1083)+2:36:08Teemu Kelavirta36:13
1527FINHelsingin Suunnistajat 11 (1106)+2:36:11Raino Lampinen53:58
1528FINAtmospiiri (1848)+2:36:11Niklas Mattsson44:55
1529FINFyysikkokilta (1676)+2:36:14Henry Pietilä36:04
1530FINSyvä Pääty (1674)+2:36:14Olli-Pekka Törmä38:31
1531FINIK Tunnelpojkarna 2 (1923)+2:36:14Matti Lankinen40:02
1532FINRasti-Pielinen 2 (1369)+2:36:16Mervi Meriläinen38:24
1533FINKadettikurssi 67 (1844)+2:36:24Kari Maijala35:59
1534FINTeam Maha (1327)+2:36:24Mikko Seppälä33:59
1535FINDirty Seven (1284)+2:36:26Jussi Lautala38:02
1536FINEpäselvä Joukkue (1299)+2:36:26Jussi Hakola1:07:48
1537NORStavanger Orienteringsklubb 2 (1540)+2:36:28Jone Säbbö35:00
1538FINNotkeat puuhevoset (1004)+2:36:53Antti Honkanen57:32
1539FINSalokylän Samoajat (1681)+2:36:55Tommi Torni45:54
1540FINEspoon Akilles Venlat 2 (1820)+2:36:56Elina Rauhala42:13
1541FINMetsäylioppilaat (1094)+2:37:06Elli-Noora Kamppuri45:52
1542FINAlastaron Reserviläiset (1243)+2:37:16Esko Pirttimäki46:43
1543FINOff Course (1344)+2:37:19Aki Rouhiainen53:49
1544FINPunkalaitumen Kunto 2 (1256)+2:37:24Pentti Mykrälaakso39:59
1545FINLuja DreamTeam 2019 (1767)+2:37:24Ari Alander40:36
1546FINKiinnostus Suunnistajat 2 (1593)+2:37:26Arto Inkala53:10
1547FINTalvisalon Sukuvika (1793)+2:37:28Jaakko Lintunen39:52
1548FINJärjestelmäkeskus JÄRJK (1654)+2:37:33Risto Kuuskeri38:04
1549FINOutotec Lappeenranta (1406)+2:37:35Petri Tarkiainen46:07
1550NORGanddal IL 2 (1633)+2:37:41Jörgen Breivold41:31
1551FINLohtajan Veikot 2 (1554)+2:37:43Seppo Jylhä30:28
1552FINTampereen Sähkölaitos (713)+2:37:44Antti Järvinen37:20
1553FINSavon Kylähullut (1567)+2:37:46Paavo Toivanen47:55
1554LATZiemelkurzeme OK 3 (1611)+2:38:10Janis Engelitis35:53
1555FINHiisirastiKiukU (467)+2:38:25Heikki Mäkipere50:03
1556FINRyttylän Visa (1948)+2:38:29Timo Korhonen54:07
1557FINEtelä-Kymen Suunnistajat (660)+2:38:32Jukka Toivari40:22
1558FINVeljekset Heiskanen (1100)+2:38:32Esa Lehti30:04
1559FINV-S maakuntakomppania (1102)+2:38:36Matti Lindgren50:50
1560GERKanin tahti (1025)+2:38:36Janne Lumia40:18
1561FINSports by LUT (1445)+2:38:39Lauri Pyy51:13
1562FINValiokerho Jyväskylä (1150)+2:38:40Juha Tuikkanen54:49
1563FINOYS Vapari (1248)+2:38:43Antti Härmä45:16
1564FINItä-Päijänteen Rasti 2 (1021)+2:38:46Atte Olkkonen36:17
1565FIN102. Kadettikurssi (1745)+2:38:48Matias Alatörmänen40:13
1566FINItä-Hämeen Rasti 3 (1443)+2:38:52Matti Palvaila37:34
1567FINLoimaan Jankko 2 (1562)+2:38:57Kimmo Aavila40:15
1568FINCH-Polymers (1846)+2:39:01Joel Köykkä59:33
1569FINNääsCSA (1751)+2:39:06Gerbrand Bijmolt40:28
1570FINRastiPiikkiö 3 (1381)+2:39:09Kari Sillanpää31:44
1571FINHyytiälän Huutajat 2 (1586)+2:39:14Harri Paakkulainen42:48
1572FINViertolan saunaporukka (1481)+2:39:29Mikko Mäkitalo56:15
1573FINArsenal Finland (1426)+2:39:48Lassi Larjo40:15
1574FINKorona (1207)+2:39:54Antti Vähätalo29:30
1575FINKouvolan Suunnistajat 6 (1346)+2:39:54Jukka Sakki30:18
1576FINPartiolpk Roineen Tytöt (1725)+2:40:22Anni Ylä-Outinen39:59
1577FINSotkamon Jymy 3 (893)+2:40:22Janne Heikkinen1:07:10
1578FINLostBoys (1286)+2:40:25Timo Talja39:53
1579FINKaarinan Ristiritarit (1156)+2:40:28Timo Rehmonen51:45
1580FINLiperin Taimi 2 (1190)+2:40:30Seppo Laaksamo39:56
1581FINMöttösen Juurakko (1807)+2:41:08Arto Kalliokoski31:37
1582FINLittoisten Partabooat (1433)+2:41:22Eeva Pekanheimo45:52
1583FINRuokonen OrienteringsKlubb (1870)+2:41:27Ville Ruokonen45:24
1584FINSatakuntalainen Osakunta (1325)+2:41:33Pia Isolähteenmäki40:39
1585FINNokian Tyres (1893)+2:41:38Rami Helenius48:30
1586FINVarnitsa (1254)+2:42:09Sami Leppänen35:21
1587FINKunnon Urheilijat (1224)+2:42:32Esko Huhta28:03
1588FINReservin lääkintäupseerit (1968)+2:43:20Miika Rantanen29:49
1589FINSEW Service (1972)+2:43:22Ville Tuomala29:01
1590FINMaasotakoulu LPR 3 (1715)+2:43:23Teemu-Taneli Korpela33:33
1591FINDowntown 65 3 (1360)+2:43:32Jukka Markkanen33:54
1592FINRakennus Oy Antti J. Ahola (1048)+2:43:37Tommi Oksa31:48
1593FINKokkolan Suunnistajat 5 (1547)+2:43:46Samu Martinmäki55:04
1594LATZiemelkurzeme OK 4 (1138)+2:44:03Alvita Mirecka1:00:18
1595FINRasti-Kurikka 4 (1257)+2:44:12Martti Alanen52:53
1596FINPohjaKosketus (1408)+2:44:18Ville Porkka34:46
1597FINHämeenlinnan Sukeltajat (1905)+2:44:18Janne Pykälistö35:44
1598FINSuunta 2000 2 (680)+2:44:19Hannu Lamminaho33:18
1599FINLateksii (1594)+2:44:23Leevi Hovatov36:14
1600FINOC Utmanare (1054)+2:44:31Antti Pinomaa45:20
< Edelliset 100 Kaikki Seuraavat 100 >