Kangasala-Jukola 2019, Jukolan Viesti

Tulosten rajaus

Alue Suomessa / maa  ja
Media  ja
Seura  ja
Parhaat  
Etelä-Pohjanmaa
  Alahärmän Kisa
  Alajärven Ankkurit
  Alanurmon Vire
  Atria
  Hellanmaan Teräs
  Jalasjärven Jalas
  Järvisen Pekat
  Kauhajoen Karhu
  Kauhavan Wisa
  Kortesjärven Järvi-Veikot
  Kuortaneen Kunto
  Kyröön Kopla
  Laihian Lihavat
  Laihian Luja
  Lapua-ketjut
  Lapuan Virkiä
  Lauttajärvi Bisons
  Lepatiittos2
  Lääkintävarikko
  Metsäpalvelut Hautala
  Notkeat puuhevoset
  Nurmonjoen Tukki
  Peab
  Peräseinäjoen suunnistuksen
  Pohjankyrön Rasti
  Rasti-Jussit
  Rasti-Kurikka
  Rastiketut
  Rastiketut Team Leinonen
  Reilut Miehet Havumetsien
  Reiskan seiska
  Riikku Runners Alavus
  Salomonin pojat
  Sappion Veikot
  Sata lasissa 2019
  Seinäjoen Hs biathlon
  Son Huanot
  Stronger Together
  Suunta Jurva
  Team Tiuraniemi
  Teuvan Rivakka
  Tippausmonsterit
  TreSeven
  Vaasan Suunnistajat
  Viertolan saunaporukka
  Vähäkyrön Viesti
  Ylistaron Kilpa-Veljet
Häme
  2. Logistiikkarykmentti
  Aamulehden Julkkikset Laste
  Aamulehden Lukijat Lasten h
  Akaan Reserviupseerikerho
  Amigos Riihimäki
  Andritz WP
  Annikin Voimailijat
  Annila
  Ari Pojjaat
  Ark United
  Athletic Club Hollola Elite
  Atmospiiri
  Biopsi
  Concrasti
  CoreHW
  Dear Family Breitholtz
  Dirty Seven
  Ekokumppanit
  Eksymä 360
  Eksyneet Lampaat
  Elokuvanohjaajat
  Enkelit ja Demonit
  Epilän Esa
  Eränaali
  Essity Finland
  Fantastic Seven
  Fennia
  FTA
  Fujitsu
  Gardner Denver
  Grundium
  Haikkiheikit
  Hatarasti
  HattikW
  Hauhon Sisu
  HC
  Hiiltomiehet
  Hirviveikot
  Hiukkasen Hukassa
  Hyvä yri
  Hämeenlinnan Sukeltajat
  Hämeenlinnan Suunnistajat
  Hämeenlinnan Tarmo
  Hämäläis-Osakunta
  Ikaalisten Nouseva-Voima
  Ilmatorjunta
  Ilmavoimat
  Inbetweeners
  Insta Sports Club
  J-Town O Bros
  Jidoka
  Kaivannon Erä- ja nuorisose
  Kalvolan Keihäs
  Karvapallo
  Kaukametsän kuukkelikokoelm
  Kehityssuunta
  KeparDI
  Kiipeilykerho Vertikaali
  Kilsan keksijät
  KIWA Inspecta
  KODIKAS TALO
  Koovee
  Korona
  Kuhmalahden Kisa
  kuraiset mullit
  Kyrös-Rasti
  Lahti Energia
  Laiskanpulskeet Jallit
  Lammin Betoni
  Laskuvarjojääkärikilta Pirk
  Lets get LOST
  Lounais-Hämeen Rasti
  LUMi
  Luonnontutkijat
  Långgubbarnas
  Maanmittauslaitos Tre
  MADROG
  Mattersoft
  MC Jymypallo
  Metsä Board Kyro
  Metsään menee
  Mhy Pirkanmaa
  MoVo
  MPK Häme
  mroom
  MTK-Asikkala
  Musta Neliö
  Mäntän Seudun Eräpirkat
  Möbiuksen matka
  NCS Sport
  Nokian Torpedo
  Nokian Tyres
  Nälkähaukat
  NääsCSA
  Ohtola SK
  OK Pikatallustajat
  Ollinkulman Jullit
  Olvastin Tana
  Oma Säästöpankki
  OP Tampere Suunnistus
  Oriveden Ponnistus
  Paha Rasti
  Partiolpk Roineen Tytöt
  Patria Land
  Pekan Ponit
  Pelikassit
  Pirkanmaan mittauspalvelu
  Pirkkalan Hiihtäjät
  PK Racing Team
  Pohjola Rakennus Oy Suomi
  Pyrinnön tytöt
  Pälkäneen Luja-Lukko
  RaNcat ladyt
  Rasti-Nokia
  Rastiaasit
  Rastihapot
  Rastiseiska
  RC Eemeli
  Reittihukat
  Ristiin Rastiin
  Ruutanan Rasti
  Satakunnan Lennosto
  Saunasaaren Säkä
  Selviytyjät
  SEPI
  Sepontalon Vonkaus
  Settiäijät
  Sisä-Suomen syyttäjänvirast
  SK K3
  SK Samperi
  SK Sekameteli
  Solita
  Spede Rasti
  Suomen International Suunni
  Suunnistajat Sitaateissa
  Suuntavaisto SK
  Syrjäytyneet
  Tampereen Kotkat
  Tampereen Maratonklubi
  Tampereen Pyrintö
  Tampereen Sähkölaitos
  Tampereen varuskunta
  Tampereen Vera Oy
  Tampereen Yritys
  Tamro - Tarmolla ja sydämel
  Tamrock
  TARAKI
  Tarpian Suunta
  Team 7P
  Team Armas
  Team Autocenter
  Team Happonen
  Team Lost
  Team Merikoski
  Team Nässäri
  Team Puomitutut
  Team TheSoma
  Telemark Team Örn
  Teräselementti Skogsmårdarn
  Tieto
  Tommin virheet
  Tosta Lähtee-Team
  TT226
  Tumuhaukat
  Tuomenmarjat
  Turengin RC
  Turengin Sarastus
  UFOn Legendat
  UPM 1-ERI
  Urjalan Urheilijat
  Ursprungsland Biathlon Team
  Uusi Verso
  Vaisto Solutions
  Valio Nestle
  Valio TM
  Valkeakosken Haka
  Valmet Tampere
  Varalan Urheiluopisto
  Vehkalahden Heikot
  Vertex Search Engines
  Vertikaalimato
  Viimeiset pirkkalaiset
  Viitamäen Veto
  Virtain Urheilijat
  WIO Team
  Yksintein
Kaakko
  101. Kadettikurssi
  Anjalan Liitto
  Anttolan Urheilijat
  Barkit päällä
  CADS Team
  DG SataIT
  Elimäen Reserviupseerikerho
  Eläinlääkärien kuntoseura V
  Enonkosken Urheilijat
  Etelä-Karjalan keskussairaa
  Etelä-Kymen Suunnistajat
  Ette Löydä
  GimmeFive Multisport
  Haukivuoren Kisailijat
  HI-TEAM
  Husulan Kunto
  Häröt Lampaat
  Ihqumursuhuppelit4never
  Inkeroisten Terho
  INUS
  Joutsenon Kullervo
  Jukola 2003 Sulkava
  Juntit OK
  K-SR rajatoimisto
  Kaakon Kovin
  Kaakon Rasti
  Karhulan Korvenkävijät
  Karhunkaatajan kennel
  Karjalan Prikaati
  Kaslink
  Kaukaan Lyly
  Kops
  Korven Honka
  Kouvolan Palokunnan Urheili
  Kouvolan Suunnistajat
  Kunto Kaverit
  Kuusankosken Urheiluseura
  Kymin Suunnistajat
  Kyssin Kollit
  Käyrälammen Puristus
  Lappeen Riento
  Lappeen Siniset
  Lateksii
  Lemin Eskot
  Leppälän suuntavaisto
  Lost Bastards
  Lumme Energia
  Luumäen Rasti
  Maaseutunuoret Kaakko
  Maasillat
  Maasotakoulu LPR
  Maavoimien Esikunta
  Metsä Forest
  Mettähäsä
  Miehikkälän Vilkas
  MMK OK
  Mustalammen Pallo
  Navi
  Nostars
  OC Utmanare
  Olavin Rasti
  Oscar Software
  Outotec Lappeenranta
  Pernoon Rajamiehet
  Pullin serkut
  Pätilänkylän suunnistajat
  Raja-Karjalan Suunnistajat
  Rajaveljet
  Rantasalmen Urheilijat
  Rejlers
  Ristiinan Rasti-Reinot
  Ristin Miehet
  Saimaa Trail Runners
  Saimaan Sisäilma
  salparasti
  Serkkujen yö
  SK Porrassalmi
  SK Vuoksi
  Sports by LUT
  SPYMS
  Stora Enso Metsä
  Stora Enso Rastiretkiläiset
  Sulzer
  Superkompensaatio
  Säkkijärven Hyppälän Nuoris
  Team Lohkare
  TP Industrials
  Tästä ei keli parane.
  Utin Jääkärirykmentti
  Valkealan Kajo
  Varma Peesi
  Vehkalahden Veikot
  Vuorenveikot
  Ylämaan Pyrkijät
Kainuu
  Kainuun Prikaati
  Kajaanin Suunnistajat
  Kuhmon Peurat
  Ohovaaran sulttaanit
  Puolangan Ryhti
  Rasti-Hyry
  Sotkamon Jymy
  Suomussalmen Rasti
Keski-Pohjanmaa
  Aron Haka
  Freeport Cobalt
  Gamlakarleby IF
  Halsuan Mäkijussit
  Himangan Urheilijat
  Kalajoen Junkkarit
  Kanavan Kiertäjät
  Kannuksen Ura
  Kaustisen Pohjan-Veikot
  Kokkolan Suunnistajat
  Lohtajan Veikot
  METSÄn tähden
  Mhy Keskipohja
  Möttösen Juurakko
  Nivalan Suunnistajat
  OK KPO
  Perhon Kiri
  Pietarsaaren Hiihtäjät
  Pyhäjärven Pohti
  RasTiimi
  Sievin Sisu
  Vetelin Urheilijat
  Ylivieskan Kuula
Keski-Suomi
  Epäselvä Joukkue
  Firstbeat
  Gasum
  Hankasalmen Hanka
  Hernemäen Porina
  Herraseura
  Insinööritoimisto Kompassi
  Itä-Päijänteen Rasti
  Jyväskylän amk
  Jyväskylän Metsänkävijät
  Jyväskylän Yliopiston yliop
  JYY Jopa
  Jämsän Retki-Veikot
  Kangasniemen Kalske
  Keuruun Kisailijat
  Kone-Yijälä
  Konneveden Urheilijat
  Kuikan samoilijat
  Landis+Gyr
  Lankkuan Kyläjoukkue
  Leppäsalmi SK
  Lievestuoreen Kisa
  Lohimaan Rasti
  Muuramen Rasti
  PET orienteering Finland
  Petsamon Aurinko-pilkkijät
  Petäjäveden Petäjäiset
  Pihkatapit Ambiotica
  Pyhät Miehet
  Pönttövuoren Peikot
  Pörssi ry
  Ramboll Finland
  Rasti E4
  Rempsun Metalli
  Rykimäkallion Pojat
  Saarijärven Pullistus
  Suunta Jyväskylä
  SuvunSuunta
  Team Kymppiremontit
  TeMePa
  Toramäen Turha Toivo (TTT)
  Tuoreet jalat
  Täsmis-Team
  USTpro Oy
  Vaajakosken Terä
  Valiokerho Jyväskylä
  Valmet Technologies
  Valtra
  Vihtavuoren Pamaus
  Viimeinen Rastiretki
  Viitasaaren Suunta
  VTT
  Vänkypannu
Lahti
  Artjärven Ahjo
  Asikkalan Raikas
  Fc Kuusysi 07-Pojat
  Geops feat. Pummipartio
  Hollolan Urheilijat -46
  Hämeen poliisilaitos
  Hönöt SK
  Iitin Pyrintö
  Itä-Hämeen Rasti
  KanKi
  Kuopankiertäjät
  Kärkölän Kisa-Veikot
  Lahden Kaleva
  Lahden Suunnistajat -37
  Lahden Taimi
  Lahden Työväen Hiihtäjät
  Lammin Säkiä
  Maken Fitness Center
  Metsäklusteri
  Nastolan Terä
  Pajulahti Olympic Training
  Pelastuslaitos Päijät-Häme
  Päijät-Rasti
  Rastivarsat
  SEW Service
  SK Kanantaluttajat
  Suunta Hukassa
  Thinkers
  UrhK II08
  YIT Suomi
Lappi
  Alatornion Pirkat
  Juuan Apteekki
  JVK-Pojat
  Jääkäriprikaati
  Kaukaa haettu
  Keisus Extreme Saunas
  Kemijärven Urheilijat
  Lapin Sudet
  Lapin Veikot
  Latujen kasvatit
  Länsi-Rajan Rasti
  Maanmittauslaitos Lappi
  ME Pummit
  Metsähallitus
  Oulun Raksa
  Ounasvaaran Hiihtoseura
  Pellon Ponsi
  Sallan Karhut
  Sattajärven hukkautujat
  Suunta 2000
  Team Kuraporras
  X-suunnistajat
Pohjois-Pohjanmaa
  Droit
  Geodeesi
  Haapaveden Urheilijat
  Haukiputaan Heitto
  Iisu
  Inkeroisen Pojat
  Karieksen porraus
  Kiimingin Urheilijat
  Koskelankylän Riento
  Kuusamon Erä-Veikot
  Maanmittauslaitos Oulu
  OK kunto OK
  Oulun Poliisiurheilijat
  Oulun Reipas
  Oulun Tarmo
  Oulunsalon Vasama
  OYS Vapari
  Pudasjärven Urheilijat
  Realtimers
  Retkiryhmä 06
  Saloisten Reipas
  SK Mortis
  SK Pohjantähti
  SK Uranus
  Team Uusivirta
  Vaalan Karhu
  Varvarin Lepsaus
  Vesaisen Pojat
  Vierestäohi
Satakunta
  Boliden ja Vuorimieskilta
  Eura-Kauttuan Urheilijat
  Eurajoen Wanhat Weikot
  Hiisirasti
  HiisirastiKiukU
  HiisirastiKöLa
  Honkajoen Seudun Urheilijat
  Kankaanpään Kalevankiertäjä
  Kankaanpään Suunnistajat
  Karhijärven Suunnistajat
  Kodisjoen Kaiku
  Kohti ääretöntä
  Kokemäen Kova-Väki
  Lauttakylän Luja
  Neliveto
  Niinisalon varuskunnan urhe
  NOT-OK PKS SK
  Palo-88
  Punkalaitumen Kunto
  Rasti-Lukko
  Rasti-Ukko Lauma
  Rastikarhut
  Rastisudit
  Rauman Työväen Urheilijat
  Rokkakoski SK
  Siikaisten Sisu
  Stormin Teräs
  Suosmeren Salpa
  Suunnaton YliValta
  Suunta-Sepot
  Säkylän varuskunnan urheili
  TAkSiSuYs
  Team Tommila
  Ulvilan Ura
  Verttuun Namika
Savo-Karjala
  AC Liiga
  Akustin perikunta
  Armatuuri
  Auringonlaskun Ratsastajat
  Enoon Eksyneet
  Erräät Oppaat
  ESE Tiimi
  Geologian tutkimuskeskus
  Hamulan Hölökkeejät
  Harpatin Hortoilijat
  Helminiemen helmet
  Iisalmen Visa
  Iivolan Team
  Ilomantsin Urheilijat
  Jahtimiehet
  Joen Suunta
  Joensuun SuppaKetut
  John Deere
  Judica
  Juuan Jänne
  Kaidan Tien Kulkijat
  Kalevan Rasti
  Kanuuna
  Karjalan Käki
  Karsu.fi
  Keski-Karjalan Rasti
  Kompassibois
  KuoLO
  KuoLOn Kankeat
  Kuopion Reserviupseerikerho
  Kuopion Suunnistajat
  Kuusiston Jylhä
  Liperin Taimi
  Louhelan Woima
  Luja DreamTeam 2019
  Luonnonvarakeskus
  Melassikatastrofi
  Metsästäjäliiton Hirviurhei
  MPY
  Nenosen veljekset
  Nilsiän Nujakka
  Not OK
  OK Pojkarnas Natt
  P-K maakuntakomppania
  Parokyttyräukot
  Piispan poijjat
  Pimeduse Ryytel RT
  Proviisoriverkosto
  Pttk
  Puijon Pojat
  Pulkanrannan Pullistus
  PulttiBoys Karjalan Pultti
  Puppeliskukkulan Pullistus
  Puskasilimät OK
  Pussin Kiristäjät
  Rasti-Pielinen
  Rastihumppa
  Rastiprojekti 2018
  Rautalammin Urheilijat
  Rässi-Rasti
  Salokylän Samoajat
  Savon Kylähullut
  Savon Suunta
  SE Enocell
  Selkien Sisu
  Siilin Rasti
  Socca
  Soisalon Saaren Pummiveikot
  Sonkajärven Pahka
  Suonenjoen Vasama
  Suonsalmen Suunta
  Supertalentit
  SuppaMurmelit -17
  Säyneisen Salpa
  Talvisalon Sukuvika
  Team Heinonen
  Team Koo
  Team Olli Jokinen
  Team Proxion
  Tornator
  Tukikohdan Suunnistajat
  Tuupovaaran Sepot
  Ultra Sisu
  Varnitsa
  Veljekset Heiskanen
  Vihman Veljekset
  Väli-Mikkolan Voima
  Ylä-Karjalan Sepot ja Eerot
Uusimaa
  1-RastiSudet
  102. Kadettikurssi
  404 Path Not Found
  7 Oikein
  86. Kadettikurssi
  A-luokan kiiturit
  Aalto A!dventures
  ABB Harhaanjuoksijat
  ABB SK
  Aivan Sama
  Ajokoirat
  Ajolinja
  Akateemiset luonnon ystävät
  Arsenal Finland
  Aseman Konttaajat
  Askolan Urheilijat
  ATC EFHK
  Basware
  Beach Boys
  Bebbes Busar
  Bertelin pojat
  Cadpool
  CastorIT
  cloudriven.fi
  CSC
  Curious Al
  Digita
  Downtown 65
  Eduskunnan Urheilukerho
  EDX
  EHS Espoon Hurjimmat Sivako
  EKI
  eLadies
  Eliaksen Eksyjät
  Entisten Nuorten Urheiluseu
  Ericsson SK
  ESOn seniorit
  Espoo Expos
  Espoon Akilles
  Espoon Akilles Venlat
  Espoon Suunta
  Espoon Tapiot
  Evitskog FBK r.f.
  Ex-Legends
  Exme
  FC Kiisseli
  FCG Finnish Consulting Grou
  Fennovoima
  Flash in the Night
  Fyysikkokilta
  Gastrocnemius Ferreus
  Graniitti Services
  Gulagin Valo -07
  Haagan kuninkaalliset suunn
  Hakuliset
  Hammassyrjän Happo
  Harhaveikot
  Haukijahtaajat
  Helsingin Metsänkävijät
  Helsingin Palokunnan Urheil
  Helsingin Poliisi-Voimailij
  Helsingin Suunnistajat
  Herrasmies Suunnistajat
  HeSeKeKo
  Hihhulit
  Hiidenkiertäjät
  Hintsusti OK
  HRUP
  HTJ Suunnistajat
  Humanitas-seura
  Hyvinkään Rasti
  Hyytiälän Huutajat
  Hökkäilijät
  IBM Sport club
  IK Tunnelpojkarna
  Ilveksen Jussit
  InnOK
  Insinöörit ASK
  Intersport
  Ison kirkon liha
  Itä-Jänkhän Jhullit
  Jarnat
  Joosehukku
  Jukolan Lyömättömät
  Jussis seven
  Jyrkkä Kerake
  Järeä
  Järvenpään Palo
  Kaaderi-Leijonat
  Karjaan Ura
  Karkki-Rasti
  Kaukametsän paholaiset
  Kaveriporukka 2012
  Keffin suunnistajat
  Kehämajavat
  Kela
  Kelpo Maisterit
  Keravan Urheilijat
  Kiinnostus Suunnistajat
  Kilon Kipinät
  Kkinimäen Weljekset
  Knut Posse
  Kohta löytyy
  Kokousyhdistys
  Kolmenkympin ikäkriisi
  Koneen Kerho
  Konserni
  Kontaten Maaliin
  KOP Pankki-Veikot
  Korpisoturit
  Koskilaakson Ojamiehet
  Kotipojat
  Kuhmisten vapaa-ajan asukka
  Kullaan Kuninkaat
  Kumpulanmäen Sällit
  Kunnon Urheilijat
  käpylä maanantai
  Köntit
  Lauri Rehnin perilliset
  Lauttapartio
  Leppävaaran Sisu
  Linnankiertäjät
  Lrhto
  Luolamiehet
  Luxus
  Lynx
  Lynx-Ladyt
  Löytänen Rastit
  M68_Maanmittarit
  Maanpuolustuskorkeakoulu
  MAASK RUK Eksymä
  MAASK RUK Pioneerivoimaa
  Matrix
  Mellunkylän Kontio
  Menestyspojat
  Mesikämmenet
  Metos
  Metsäylioppilaat
  Mittatekniikan keskus
  Mosapajannevan Karpaasit
  Mustat Veljet
  Mäntsälän Urheilijat
  Märempi rasti
  Nitor
  Noin seitsemän veljestä
  Nordea Urheilu
  Norra
  Numppi Brothers
  Nykyaikaiset 5-ottelijat
  OC Puisto
  OC Toffee
  Off Course
  OK Computer
  OK Kampen
  Olarin Omat Pojat
  Olarinmäen Samoojat
  Olen tässä
  OP
  OtaKraa
  Otaniemen Jyllääjät
  Outdoor Siskot
  Outotec
  Pakilan punakynät
  Panssariprikaati
  PaVi
  Petolintu
  PiccuSuppa
  Pihkaniskat
  Pikku Hukat
  Pinkki Dynamo
  Pipelife
  Pitkäjärven Vaeltajat
  Pitäjänmäen Tarmo
  Polvisuunta OK
  Polyteknikkojen Raittiusseu
  Porvoon Urheilijat
  Posarat
  Positiivinen yllätys
  Protector Vakuutus
  Puutteenperän Konkelot
  PYVMM
  Päälliköt
  Päässä Viiraa
  Radiosuuntaajat
  Raisu Lumous
  Rajakylän Kuntogubbet
  Rajamäen Rykmentti
  Rajiksen uppopalloilijat
  Rannikkoprikaati
  Rantakoiviston lapset
  Raseborg Lost and Found
  Rastaalan rasti I
  Rasti K18
  Rasti-Jyry
  Rasti-Vihti
  Rastihaukat
  Rastin Kiertäjät (RaKit)
  Rastin Pojat
  Rastinorsut
  Rastitykki
  RaTro
  Reaktor Innovations
  Reservin lääkintäupseerit
  Riihimäen Suunnistajat
  Ristin Kilta
  Roosan kuntokoulu
  RR Vilttiketju
  Ruokonen OrienteringsKlubb
  Ryttylän Visa
  S-Yöosuustoiminta
  Sahtiserkut
  Saint-Gobain Finland
  SAKEn hivuttajat
  SAL
  Samba Trail Running Club
  Sappi Kirkniemi
  Saskan Talli
  Satakuntalainen Osakunta
  Satunnaiskulkijat
  Saviksen Rasti
  Savion VPK
  SC Väärä Suunta 180
  Seitsemän ja varanumero
  Semantum
  SeNaatti
  Seurakuntaopisto
  Sitowise
  SK Kadonneet
  SK SK
  SK Uusi
  SK-0K
  Skipoli-KJK
  Skrinnarit
  Spektrum
  SukK 83
  Suomen Suunnistusliitto
  Suomenlahden merivartiostoH
  Supan Pohjalla
  Supan silottajat
  Suppaman ja Liekehtivä Rast
  Surut
  Suunnaton Into
  Suunnilleenstajat
  Suunta-Veikot
  Sysmän Papan LastenLapset
  Syvä Pääty
  Taxi Team
  Team Allback
  Team Azure
  Team Electrofit
  Team Gulo gulo
  Team Klinga
  Team Laardi
  Team Lactic Acid
  Team Opintotuki
  Team SOSE
  Team Supponen
  Teekkarisuunnistajat
  Telko
  Teme Ski Team
  The Elvis Challenge
  Tiedeyhteisö 95-97
  Tietokilta ry
  Timo Siikli ja Lemin Punais
  Toimen Pojat
  Tuurihaukat
  Tuuripellet
  Tuusulan Reserviupseerikerh
  Tuusulan Tallaajat
  Tuusulan Voima-Veikot
  Täsmämätäs
  Uhkolan Akilles
  Urheilu Mehiläinen
  Urheilukoulu III81
  VALOR Partners
  Vantaan Metsänkävijät
  Varsinaissuomalainen osakun
  Vartiovuoren Pojat
  Veikkaus
  Vierivät sammalet
  VirNuMiToVi
  ViVi Master
  VR Suunnistajat
  VRU Hyvinkää
  Vuoristoradan Jarrumiehet
  W-Klubi
  Westendin Rasti-Bossit
  Wiipurilainen Osakunta
  Wonkamiehet
  WSP
  ÅF
  ÄHPM! - Älä hitossa peesaa
  Äänekosken Sarjakuvaseura
Varsinais-Suomi
  7 Sieppoa
  Alastaron Reserviläiset
  Angelniemen Ankkuri
  Auran Vannas
  CH-Polymers
  EläMys
  Functio Laesa
  Hal Bro
  Hepojoen Pinnistys
  Hirvensalon Heitto
  Jouluksi kotiin
  Järjestelmäkeskus JÄRJK
  Kaarinan Ristiritarit
  Kemiön Kiilat
  Keski-Vantaan Suunnistajat
  Klenkat
  Kultaiset Karhut
  Kustavin Ahto
  Kärkijoukkue
  Könnin Kuokkamiehet
  Laitilan Jyske
  Laskuvarjojääkärikilta
  Liedon Eränkävijät
  Littoisten Partabooat
  Loimaan Jankko
  Luiskaotsat
  Lukkari-Jukola
  Maarian Mahti
  MacGregor
  MS Parma
  Muurlan Vihuri
  Naantalin Seudun UA
  Nabla
  NorsU
  Nousiaisten Alku
  OC Harharetki
  OK EMitVit
  OK Jorren
  OK Markku!
  Paikkaan orientoituneet
  Paimion Rasti
  Pedienteering Turku
  Peikot Hiihto
  Perttelin Peikot
  Pietinalhon pamaus
  Piiroiset
  PohjaKosketus
  pummiralli.fi
  Raision UrheiluAutoilijat
  RaKiNa
  Rasti 88
  Rasti-Perniö
  Rasti-UHO
  RastiPiikkiö
  Raula Team
  Rymättylän soihtu
  Salon Seudun Kanakoiraharra
  Salon Viesti
  Salon Vilpas
  SK Herkkutatit
  SK Määrämiehet
  Someron Esa
  Sonnin Suti
  Suomusjärven Sisu
  TASO
  Team Käenpesä
  Team Maha
  Team Peesi
  Telesten Veljekset
  Tiiäkstemitämävihaan
  Trimap
  TSE for the Future
  Tunkiomadot
  Turun Eränkävijät
  Turun Metsänkävijät
  Turun NMKY
  Turun Partio-Sissit ry
  Turun Puristus
  Turun Sinikotkat
  Turun Suunnistajat
  Turun Tiemiehet
  Turun Visat
  UNO SK
  Urpon Rytky
  V-S maakuntakomppania
  Vakka-Rasti
  Vanutoppahousut
  Vähäperän kyntäjät
  Yläneen Kiri
  Åbo Klyx
FSO
  IF Brahe
  IF Femman
  IF Minken
  IF Åland
  IK Falken
  IK Kronan
  IK Örnen
  Malax IF
  Närpes OK
  OK Botnia
  OK Kristina
  OK Raseborg
  OK Terjärv
  OK Trian
  OK77
  Pargas IF
  Solf IK
  Victorious Secret
Belgium
  Trol-Belgium
Denmark
  Farum-Tisvilde OK
  OK Pan Århus
  Pähkinärinteen pallo
Estonia
  Bona Fide
  JOKA
  Joka naised
  Jüriöö Ülestõus
  LSF Pronoking Team
  OK Ilves
  OK Põrgupõhja
  OK Pölva Kobras
  OK TON
  OK Vöru
  OK West
  Puujalad
  RAE ROK
  Rakvere OK
  Saaremaa OK
  SK Mercury
  SK100
  Urheilukauppa Duncan.fi
  Värska OK Peko
Finland
  007Hyyppä
  2Einsteins
  70. Kadettikurssi
  AC Harharetki
  Alijäämähyvitys
  AS Skinnarila
  AS Wassuttajat
  Athletic Club Darra
  Dentina
  Doranova Oy
  Eräs seura
  Etulan veljekset
  Futisforum2
  Futurice
  Gofore
  HelppoRasti
  Hermannin kööri
  Himla Arkkitehdit
  Jullikat skoogessa
  Kaaderi Leijonat res
  Kadettikurssi 67
  Kaidan Tien Kulkijat B
  Kananpojat
  Kankaan Häkkiset
  Kemira Vastus
  Kerkesix
  Kesähovin Suunnistajat
  Kiilto Oy
  Kirre ja Himmeet Valot
  Kluri
  Kohti rastia ja sen ohi
  KOMMEET Metsään kadonneet
  Koposen 7 veljestä
  Koutsi ja pojat
  Kyrö Isokyrö iso
  Liperin Lenkki
  Lopen Uupuneet
  LostBoys
  Mellu ja kääpiöt
  Murut
  Ne vikatikit A. Kiven
  P-Haagan yhteiskoulu HanDy
  Pieni Tauko
  PVTUTKL
  Rakennus Oy Antti J. Ahola
  Rasti Elmo
  Rasti-Hukat
  Rasti-Sopulit
  Rasti/C
  Rastipukit
  Retkeilymedia Ahola
  SK NappaRasti
  SK Ohijuoksu
  Sweco
  TAALERI
  Tampereen Ammattikorkeakoul
  Team Keisanen
  Team Spiritual Saramäki
  Teekkarikuoro
  Tio Rättens Män
  TP Gourp
  Tyhmän rohkeat veljekset
  Tyrwään Woima
  Uroskarhut
  UV SISSIT
  Vauhtiveijarit
  Vesikämmenet
  Vincit
Great Britain
  BOK-Kaukaa haettu 2
  Forth Valley Orienteers
  London Lords
  Sheffield University Orient
  South London Orienteers
  Uppsala Postal Service B Sq
Italy
  Agored Bergamo
Lithuania
  Arboro OK
  Azuolas
  IGTISA
  Medeina
  OK Fortuna
Norway
  1664 AKP Jagers
  Asker SK
  Byåsen IL
  Bäkkelagets SK
  Emblem IL
  Emit
  Enga
  Fossum IF
  Fredrikstad SK
  Freidig SPK
  Frol IL
  Ganddal IL
  Halden SK
  Heming Orientering
  IF Sturla
  IL Koll
  IL Tyrving
  Indre Östfold OK
  Konnerud IL
  Kristiansand OK
  Lillomarka OL
  Lorry Classic
  Modum OL
  Night Hawk
  Nikkelverk BIL
  NTNUI
  Nydalens SK
  OK Moss
  OK Sköynar
  Oppsal orientering
  Porsgrunn OL
  Raumar Orientering
  Stavanger Orienteringsklubb
  Stjördals-Blink Orientering
  Team Johnny
  Trollelg
  Tönsberg og omegn OL
  Vang OL
  Varegg IL
  Verdal OK
  Wing OK
  Young Boys Kongsberg
  Ås-NMBU Orientering
  Ök-94
  Östmarka OK
Russia
  7RUN Spb
  ALKO-STOP
  Black Sea OK
  Deaf Russia
  Fryazino
  Izhora
  Kuzmolovo 110
  Kuzmolovo OS
  Leader PTZ
  Legenda
  MEPhI
  Mile-Sport
  Nord West
  Omega
  Orienta Moscow Compass
  Orienta SKI-O
  Peterhof
  Ultra
  Vyborg-orientir
  Yaroslavl
Sweden
  Alfta ÖSA OK
  Attunda OK
  Bergnäsets AIK
  Bredaryds SOK
  Centrum OK Stockholm
  Dela 2
  Domnarvets GoIF
  Eksjö SOK
  Falköpings AIK OK
  Finspångs SOK
  FK Göingarna
  Forsa OK / Ljusdals OK
  Fredrikas Girls
  Freluga Farmers HB
  Gandvik IK
  Ganska OK
  Gotlands OF
  Gustavsbergs OK
  Gävle OK
  Göteborg Majorna OK
  Hagaby GoIF
  Hammarby IF OF
  Haninge SOK
  Hestra IF
  IF Hagen
  IF Rigor
  IFK Göteborg
  IFK Lidingö SOK
  IFK Moras OK
  IFK Umeå
  IK Hakarpspojkarna
  Järfälla OK
  Järla Orientering
  Jönköpings OK
  KamratIdrottsföreningenKIF
  Katrineholms OK
  KFUM Örebro OK
  Kils OK
  KOMPISARNA
  Kongliga OrienteringsTeknol
  Köping-Kolsva OK
  Leksands OK
  Linköpings OK
  Långhundra IF
  Malungs OK Skogsmårdarna
  Markbygdens OK
  Myggans OS
  Nxtgeneration OL
  Nyköpings OK
  Nynäshamns OK
  OK Denseln
  OK Enen
  OK Hällen
  OK Klemmingen
  OK Kolmården
  OK Kullingshof
  OK Kåre
  OK Lalle
  OK Landehof
  OK Linne
  OK Orion
  OK Ravinen
  OK Rodhen
  OK Roxen
  OK Södertörn
  OK Tisaren
  OK Älvsjö Örby
  Pan-Kristianstad
  Redtzer OK
  Rehns BK
  Resultat AB
  Rånäs OK
  Sigtuna OK
  Skarpnäcks OL
  Skattkärrs SOK
  Skellefteå OK
  Skogsluffarnas OK
  Skogslöparna
  Snättringe SK
  Stora Tuna OK
  Sundbybergs IK
  Sundsvalls OK
  Sävedalens AIK
  Söders-Tyresö
  Södertälje Nykvarn Orienter
  Tacton Systems AB
  Tibro OK
  Triona
  Tullinge SK
  Tumba-Mälarhöjden OK
  Täby OK
  Ulricehamns OK
  UMA Idrottsförening
  Umeå OK
  Valbo AIF
  Vallentuna /Össeby OL
  Väsby OK
  Västerås SOK
  Växjö OK
  Waxholms OK
  Ärla IF
Switzerland
  Bussola OK
  CA Rosé
  Ol Norska
  OLC Kapreolo
  OLV Baselland
  OLV Hindelbank
  Vogulisi Team ThunHondrich
USA
  OUSA
Germany
  Kanin tahti
  OSC Hamburg
  Team Baden-Wuerttemberg
Latvia
  30draugi.lv
  Aluksne
  Burkanciems OK
  IK Auseklis
  OK Arona
  OK Kapa
  OK Meridians
  OK Ogre
  OK Saldus
  OZONS OK
  Siguldas Takas
  Surikati
  Ziemelkurzeme OK
Czech Republic
  OOB Tj Turnov
  Tesla Brno CZE
OTHER
  Kinttuviisas
  SKK-Dynamo
Spain
  Catalonia Team
  CD TJALVE
Ireland
  Dublin Mountain Club
  E-CHIP!

  Azymut 45 Gdynia
  Luxembourg Orienteering Clu
  Mariborski orientacijski kl
  Nemiga-Nord
  OK!Sport
  Pannon Supersonics
  WKS SLASK
Valitut seurat ja







  
Tulosten muoto: